ثبت رایگان کسب و کار

طراحی های مقرون به صرفه

شما اینجا هستید

چگونه با بودجه کم یک دکوراسیون جذاب و مقرون به صرفه داشته باشیم؟

اولین چیزی که به ذهن اکثریت مردم در مواجهه با دکوراسیون و بازسازی می رسد، کمبود بودجه و نداشتن پول است. راه های متفاوتی برای دکوراسیون های مقرون به صرفه وجود دارند که میتوان با صرف کمی هزینه، بهترین نتیجه را بدست آورد. در مقاله" مهمترین نکات دکوراسیون مقرون به صرفه و با بودجه کم" به 6 راهکار در این رابطه اشاره شد. در این مقاله ادامه مطلب را پیگیری میکنیم.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون
طراحی مقرون به صرفه
مقرون به صرفه
کم هزینه
مهمترین نکات دکوراسیون مقرون به صرفه و با بودجه کم

گران تمام شدن طراحی دکوراسیون داخلی برای بودجه خانگی بر هیچ کس پوشیده نیست. حتی اگر فقط بخواهید دکوراسیون یک اتاق را تغییر دهید، هزینه ها به سرعت بالا خواهد رفت. در این مواقع باید از راهکار های مقرون به صرفه استفاده نمائید. آیا قصد دارید فرش بخرید یا اینکه برای پوشاندن کف بدنبال کفپوش چوبی هستید؟ چه رنگی را برای دیوارها انتخاب خواهید کرد؟ چه مقدار از آن باید فضا را بپوشاند؟ آیا می خواهید وسایل جدید خریداری کنید؟ نظرتان در مورد لوازم نوری و نورپردازی جدید و سایر لوازم دیگر چیست؟ از دکوراسیون و وسایل آویز دیواری فراموش نکنید.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون با هزینه کم
طراحی مقرون به صرفه
مقرون به صرفه
خودتان بسازید: سبد منگوله دار برای قرار دادن گلدان یا لباس

در مجموعه مطالب خودتان بسازید، می آموزید که چگونه می توان با یک سری کارهای ساده و با قیمتی ارزان، یک دکوراسیون زیبا را در خانه خلق کرد. سبدها همیشه یک اجبار برای گذاشتن بالش ها و پتو های اضافه و یا استفاده بعنوان یک گلدان بوده اند. این سبدها جادار و بسیار بزرگ بوده و در رنگ های مختلف و تزئین شده وجود دارند. امروز به شما نحوه تغییر اینگونه سبد را نشان داده تا با دکوراسیون خانه تان هماهنگ شود.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ساخت سبد
سبد لباس
چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش سوم)

در بخش های اول و دوم مقاله های "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما"، 16 تکنیک در رابطه با دکوراسیون های کم هزینه مورد بحث واقع شدند. در مقاله های اخیر بیان شد که همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون خودتان را داشته باشید! ولی هنوز هم راه هایی برای داشتن خانه ای زیبا و البته بدون خرج زیاد وجود دارد و شما میتوانید بدون صرف هزینه ای یا حداقل هزینه، دکوراسیونی شیک و جذاب برای خانه خود داشته باشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های مقرون به صرفه
طراحی مقرون به صرفه
چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش دوم)

در قسمت اول مقاله "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما" ، 6 ایده مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهاد هایی در زمینه بهبود دکوراسیون با هزینه های کم ارائه گردید. همانطور که اشاره شد، همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون شخصی را داشت! ولی هنوز هم راه هایی برای زدن از گوشه و کنار هزینه ها و گرفتن ایده هایی مقرون به صرفه و فوق العاده وجود دارد. در این مقاله، با 10 ایده ی جذاب دیگر، با دکوملک همراه باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
مقرون به صرفه
کم هزینه

چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش اول)

یکی از حقایقی که ممکن است در مورد داشتن یک خانه خیلی خوشایند نباشد، این است که همیشه نمی توانید استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون خودتان را داشته باشید! هنوز هم راه هایی برای زدن از گوشه و کنار هزینه ها و گرفتن ایده هایی مقرون به صرفه و فوق العاده وجود دارد. آیا شما دوست ندارید راه هایی در زندگی روزمره خود پیدا کرده تا در پول خود صرفه جویی کنید و ایده های شگفت انگیز دکوراسیون بگیرید؟