ثبت رایگان کسب و کار

طراحی های مقرون به صرفه

شما اینجا هستید

دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
13 راه برای بازآرایی و بازسازی فضای زندگی با هزینه ای مقرون به صرفه

این تصور کاملا نادرست است که بازسازی خانه می تواند بسیار دردسر ساز باشد. بعنوان مثال رفت و آمد های بسیار برای فروشگاه لوازم، ابزار فروشی ها و همچنین گل فروشی ها و گیاهان خانگی. اما طراوت و بازآرایی خانه نباید یک جریان پیچیده باشد. ما در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک، سیزده راه ارزان و مقرون به صرفه برای کمک به شما در جهت ارتقاء، افزایش کیفیت و تحول مکان زندگی شما ارائه داده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
بازسازی
دکوراسیون
طراحی مقرون به صرفه
فضای کوچک
مقرون به صرفه
کم هزینه
20 ایده کم هزینه و مقرون به صرفه برای دکوراسیون

می توان با کمی خلاقیت و ایده های خلاقانه، دکوراسیون هایی خلق کرد که کم هزینه بوده و بسیار مقرون به صرفه هستند. این ایده های ساده می توانند به سرعت در محیط تغییر ایجاد کرده و سبک جدیدی را رقم بزنند.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه دکوراسیون
ایده های مقرون به صرفه
چگونه با بودجه کم یک دکوراسیون جذاب و مقرون به صرفه داشته باشیم؟

اولین چیزی که به ذهن اکثریت مردم در مواجهه با دکوراسیون و بازسازی می رسد، کمبود بودجه و نداشتن پول است. راه های متفاوتی برای دکوراسیون های مقرون به صرفه وجود دارند که میتوان با صرف کمی هزینه، بهترین نتیجه را بدست آورد. در مقاله" مهمترین نکات دکوراسیون مقرون به صرفه و با بودجه کم" به 6 راهکار در این رابطه اشاره شد. در این مقاله ادامه مطلب را پیگیری میکنیم.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون
طراحی مقرون به صرفه
مقرون به صرفه
کم هزینه
مهمترین نکات دکوراسیون مقرون به صرفه و با بودجه کم

گران تمام شدن طراحی دکوراسیون داخلی برای بودجه خانگی بر هیچ کس پوشیده نیست. حتی اگر فقط بخواهید دکوراسیون یک اتاق را تغییر دهید، هزینه ها به سرعت بالا خواهد رفت. در این مواقع باید از راهکار های مقرون به صرفه استفاده نمائید. آیا قصد دارید فرش بخرید یا اینکه برای پوشاندن کف بدنبال کفپوش چوبی هستید؟ چه رنگی را برای دیوارها انتخاب خواهید کرد؟ چه مقدار از آن باید فضا را بپوشاند؟ آیا می خواهید وسایل جدید خریداری کنید؟ نظرتان در مورد لوازم نوری و نورپردازی جدید و سایر لوازم دیگر چیست؟ از دکوراسیون و وسایل آویز دیواری فراموش نکنید.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون با هزینه کم
طراحی مقرون به صرفه
مقرون به صرفه
خودتان بسازید: سبد منگوله دار برای قرار دادن گلدان یا لباس

در مجموعه مطالب خودتان بسازید، می آموزید که چگونه می توان با یک سری کارهای ساده و با قیمتی ارزان، یک دکوراسیون زیبا را در خانه خلق کرد. سبدها همیشه یک اجبار برای گذاشتن بالش ها و پتو های اضافه و یا استفاده بعنوان یک گلدان بوده اند. این سبدها جادار و بسیار بزرگ بوده و در رنگ های مختلف و تزئین شده وجود دارند. امروز به شما نحوه تغییر اینگونه سبد را نشان داده تا با دکوراسیون خانه تان هماهنگ شود.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ساخت سبد
سبد لباس
چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش سوم)

در بخش های اول و دوم مقاله های "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما"، 16 تکنیک در رابطه با دکوراسیون های کم هزینه مورد بحث واقع شدند. در مقاله های اخیر بیان شد که همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون خودتان را داشته باشید! ولی هنوز هم راه هایی برای داشتن خانه ای زیبا و البته بدون خرج زیاد وجود دارد و شما میتوانید بدون صرف هزینه ای یا حداقل هزینه، دکوراسیونی شیک و جذاب برای خانه خود داشته باشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های مقرون به صرفه
طراحی مقرون به صرفه
چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش دوم)

در قسمت اول مقاله "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما" ، 6 ایده مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهاد هایی در زمینه بهبود دکوراسیون با هزینه های کم ارائه گردید. همانطور که اشاره شد، همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون شخصی را داشت! ولی هنوز هم راه هایی برای زدن از گوشه و کنار هزینه ها و گرفتن ایده هایی مقرون به صرفه و فوق العاده وجود دارد. در این مقاله، با 10 ایده ی جذاب دیگر، با دکوملک همراه باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
مقرون به صرفه
کم هزینه

چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش اول)

یکی از حقایقی که ممکن است در مورد داشتن یک خانه خیلی خوشایند نباشد، این است که همیشه نمی توانید استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون خودتان را داشته باشید! هنوز هم راه هایی برای زدن از گوشه و کنار هزینه ها و گرفتن ایده هایی مقرون به صرفه و فوق العاده وجود دارد. آیا شما دوست ندارید راه هایی در زندگی روزمره خود پیدا کرده تا در پول خود صرفه جویی کنید و ایده های شگفت انگیز دکوراسیون بگیرید؟