ثبت رایگان کسب و کار

طراحی محوطه و باغچه داری

شما اینجا هستید

14 ایده ساده دکوراسیون برای ایجاد منظره و محوطه سازی در حیاط جلویی

حدود 75 درصد صاحبخانه ها در آمریکا زمان و یا پول و یا هر دو آنها را برای دکوراسیون و ایجاد منظره و محوطه سازی حیاط خود صرف می کنند. درگیر شدن با پروژه های دکوراسیون ساده است، از رویه های جدید اپن آشپزخانه گرفته تا پرده ها که گاهی اوقات با هزینه نمای بیرونی خانه برابر خواهد بود. ولی ایجاد منظره و سایر بروز رسانی های بیرون از خانه نباید دشوار باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون حیاط
فضای سبز
محوطه سازی
چمن
با صرف زمانی کم یک محوطه سازی ایده آل با فضای سبز مطلوب ایجاد کنید

اگر خیلی سرتان شلوغ است یا حوصله زیادی برای رسیدگی به فضای سبز خود و محوطه سازی ندارید، می توانید توصیه ها و پیشنهادات این مقاله را مطالعه کرده و یک فضای مطلوب با محوطه ای زیبا را برای خود بسازید. ایده های بیشتر این مبحث در مقاله "ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری" مطرح گردیدند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری

داشتن یک منظره زیبا و فضای سبز در حیاط، با محوطه سازی اصولی و درست، یکی از آرزوهای بسیاری از ما است. این ایده های دکوراسیون که در این مطلب بیان شده اند، راهکارهایی عملی برای کسانی است که علاوه بر میل داشتن فضای سبزی زیبا، وقت زیادی برای رسیدگی به آن را ندارند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
شادی و نشاط رنگ ها در دکوراسیون باغ های رنگارنگ

گل ها و گیاهان رنگی در کنار هم نشاط و طراوت خاصی را به باغ می بخشند. مخصوصا زمانی که ترکیب و دکوراسیون با این رنگ ها به جا بوده و چشم نواز باشند. در این مقاله به چند نمونه از این باغ های رنگارنگ اشاره شده تا الهام بخش شما برای داشتن باغ هایی شاد و نشاط بخش باشند.

نویسنده: 
zahra.gh
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
انفجار رنگ ها در ایده های باغ های رنگارنگ

 در دکوملک یکی از گالری های بسیار زیبای باغ و ایده های کمیاب برای طراحی محوطه باغ آمده است. چرا که این عکس ها همانند نقاشی بوده و باغ های رنگی را نشان می دهند که نشانگر انفجار رنگ ها هستند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
باغچه داری
حیاط خلوت
خانه باغ
طراحی محوطه
راه هايی خلاقانه برای دکوراسیون و ایجاد بهترین حیاط خلوت کوچک

در اين مقاله می آموزيد بهترین حیاط خلوت را با این ایده های دکوراسیون و باغچه سازی همراه با ذخیره ی فضا داشته باشید.

نویسنده: 
zahra.gh
باغچه سازی
باغچه و گلکاری
حیاط خلوت
دکوراسیون
بسترهای گل زیبا، نقاط عطف درخشان محوطه سازی و طراحی باغ

بسترهای کوچک گل (یا تپه های کوچک گل)، عناطر زرق و برق دار و جذاب طراحی باغ و محوطه سازی هستند. این عناصر سنتی و زیبا می توانند دیدی جذاب به هر گوشه ای از باغ اضافه کنند. همچنین دکوراسیون محوری تماشایی ای در باغ تان ایجاد کرده و ایده های محوطه سازی حیاط تان را خوش منظرتر، رنگارنگ تر و نمایشی تر می سازد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
طراحی باغ
طراحی باغچه
محوطه سازی
16 ایده تزیین باغ های باشکوه و جذاب

هرچند شما عاشق باغ خود هستید، اما به نوعی همیشه این حس را دارید که چیزی در آن کم است؟ این داستان بسیاری از صاحبان افتخار باغ های زیبا بوده و یک چیز در آن قطعی است: باغ و پاسیو هرگز تمام نمی شوند، همیشه می توانند کاشته شده و سبز شوند؛ حتی با یک گیاه یا گل؛ و یا می توان به آنها کمی تزیینات و دکوراسیون افزود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
باغ داری
تزیین باغ و باغچه
محوطه سازی
ایده هایی واقعا جذاب برای اینکه خودتان گلهای باغچه ای ارزان بسازید
در دکوملک سعی شده است بعضی ایده های خلاقانه در اختیار خوانندگان محترم قرار گرفته تا بتوانند با هزینه ای ناچیز یا گاهی بصورت رایگان و با استفاده از مواد بازیافتی، وسایل تزیینی جذابی را بسازند که می تواند سهم درخوری در زیبایی محل زندگی ایشان داشته باشد. در این مقاله می توانید گل های باغچه ای مصنوعی زیبایی را با ایده گرفتن از عکس های موجود، بسازید.
نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
باغچه و گلکاری
دکوراسیون
ایده های چشمگیر روشنایی و درخشان کردن گذرگاه های حیاط
نورپردازی و روشنایی حیاط، آخرین مورد در زمان دکوراسیون حیاط ها و خانه باغ ها است که تاکیدی بر زیبایی آنها تحت نور مخصوص است. از آنجا که نورپردازی ویژه گران نیست، تا حد زیادی می تواند ظاهر منطقه اطراف خانه را به محل تجمع خوشایندی برای خانواده و دوستان تغییر دهد. سفارش دادن نور مناسب برای حیاط واقعا مهم است، به همین دلیل، ما در این مقاله چند ایده برای نورپردازی مناسب گذرگاه ها در حیاط خانه تان ارائه می دهیم.
نویسنده: 
Negin.Fealegari
خانه باغ
روشنایی و نور پردازی
طراحی محوطه