ثبت رایگان کسب و کار

شومینه

شما اینجا هستید

ایده های دکوراسیون شومینه های سنگی الهام گرفته از طبیعت

آیا با ایده های موجود برای شومینه خود کنار نیامده اید؟ اگر می خواهید طبیعت در خانه تان جلوه کند، یک شومینه سنگی گامی در همین راستا خواهد بود. در مقاله هایی که در زمینه دکوراسیون با سنگ آنتیک بودند، توضیحاتی در مورد انواع شومینه داده شد. با مراجعه به این مقالات و عکس های آنها، می توانید الهاماتی برای شومینه خانه خود داشته باشید. چون سنگ طبیعی در این موارد به کار گرفته شده است، حسی بیرونی و طبیعت را القا خواهند کرد.

بیشتر بدانید: سنگ های آنتیک و القاء حس زیبایی

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ایده های دکوراسیون
شومینه
شومینه سنگی
مزایای استفاده از سنگ های آنتیک برای شومینه

طراحان داخلی برای دکوراسیون و  تبدیل خانه ی شما به یک خانه ی جدید و زیبا برنامه ریزی می کنند. بهترین راه برای اینکه مطمئن باشید که خانه تان دیگر ویژگی های خسته کننده قبلی را ندارد، طراحی و گذاشتن یک شومینه ی بسیار زیبا و خاص با سنگ آنتیک، برای ساعاتی که همه ی افراد خانواده دور هم جمع می شوند و در کنار آتش شومینه می نشینند، می تواند بهترین انتخاب باشد.

نویسنده: 
ida.abdoly
سنگ های آنتیک، شومینه
فضاهای داخلی
شومينه هاى خلاقانه لوكس و مدرن

در طراحی دکوراسیون، شومینه نقش مهمی در جذب زیبایی و آرامش خانه دارد. مخصوصا در فصل زمستان با روشن کردن شومینه، می توان فضایی گرم و آرام بخشی را در خانه خود بوجود آورید. دکوملک در این مقاله ایده هایی در زمینه دکوراسیون و نوع ساخت شومینه به شما هدیه داده تا بتوانید زمستانی گرم و پر از آرامش و راحتی برای خود بسازید. همانطور که می دانید شومینه برای گرم کردن و در بعضی موارد برای روشنایی از آن استفاده می شود.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
شومینه