ثبت رایگان کسب و کار

سنگ های دکوراسیون

شما اینجا هستید

دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
 ایجاد امکانات در طراحی دکوراسیون جدید: بتن نیمه شفاف لوناکریت (Lunacrete)

شرکت سطوح معماری سولی (SOLI Architectural Surfaces)، ارائه دهنده بتن نیمه شفاف لوناکریت در اجرای طرح های دکوراسیون بود. محصولی جدید با لبه برش خورده که بتن با بستر نوری روشن بود. لوناکریت (ترکیب لغایت لونا و کانکریت، به معانی الهه ماه و بتن) محصولی دست ساز است که در آن فیبر های نوری، بصورت لایه به لایه جاسازی شده اند.

نویسنده: 
elahe
بتن
بتن نیمه شفاف
مصالح ساختمانی
ایده های بازسازی مدل و سبک دکوراسیون حمام توسط کاشی های تزئینی

کاشی های برجسته تزئینی به شما کمک می کند ایده های بازسازی حمام خود را از نظر سبک و طراحی دکوراسیون یک گام بالاتر ببرید. از کاشی درخشان شیشه ای استفاده کنید یا کاشی متالیک یا درخشش رنگی کاشی موزائیکی را بکار گیرید. این کاشی ها یک المان مدرن طراحی هستند که قطعا باید مورد توجه قرار گیرند. در اینجا چند شیوه برای استفاده از کاشی ها آمده است تا بوسیله آن حمام معمولی خود را جذاب و حیرت انگیز نمائید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
بازسازی حمام
دکوراسیون حمام
کاشی
ایده های طراحی کفپوش کاشی سرامیک برای تمام اتاق های خانه

ایده های زیبای کفپوش با کاشی سرامیک می توانند راهکاری بزرگ برای تغییر حال و هوای فضای زندگی شما باشند. طراحی خانه و تبدیل آن به یک محیط زیبا که با ظاهر منحصر بفرد خود هر کس را شاد می کند، می تواند یک کار بی پروا باشد. هر کس که در اطراف شماست ایده های خودش را دارد ولی از همه مهمتر، دیدگاه رویایی است که شما برای خانه خود دارید. رسیدن به ظاهر کامل و ایده آل، به انواع عوامل بستگی دارد و در حالی که طرح ها، رنگ ها و دکوراسیون هایی که انتخاب می کنید هم بسیار مهم هستند، چیزی که همه مردم از یاد می برند، کفپوش است.

نویسنده: 
elahe
سرامیک
کاشی
کف
کفپوش
انتخاب منحصر بفرد کاشی و سرامیک در آشپزخانه و حمام

در آشپزخانه و حمام خود ظاهری مجزا با کاشی و سرامیک های جذاب و دارای شکل یا الگوی برجسته ایجاد کنید. این مطلب راهنمای خوبی برای انتخاب اینگونه کاشی ها و سرامیک ها است.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون حمام
سرامیک
سرویس بهداشتی
سنگ های دکوراسیون
کاشی
سبک دکوراسیون حمام: آیا آمادگی امتحان کاشی سرامیک های بزرگتر را دارید؟

کاشی سرامیک های مستطیلی با ابعاد بزرگ، به دکوراسیون حمام یک نما و سبک تازه ای می بخشد. در این مقاله با انواع این کاشی ها و سرامیک ها آشنا خواهید شد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون حمام
سرامیک
سنگ های دکوراسیون
کاشی
راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی برای روندهای کاشی در سال 1396

سایت طراحی دکوراسیون دکوملک در سال 1396 برنامه هایی در پیش دارد در جهت کاشی هایی که دقیقا با محبوب ترین گرایش ها تناسب داشته و به اندازه کافی نامحدود هستند و قدیمی نمی شوند؛ تا حمام، آشپزخانه و هرجایی دیگر را تا چندین سال آینده بصورت عالی حفظ کنند.

نویسنده: 
elahe
دیوار
سرامیک
کاشی
کاشی و سرامیک
کف
کفپوش
10 طرح منحصر بفرد کاشی برای طراحی دکوراسیون دیوار ها و کف خانه شما

با دامنه وسیعی از جنس مواد، رنگ ها و اندازه ها، کاشی ها بسیار متنوع بوده و می توان از آنها در هر بخشی از خانه برای طراحی دکوراسیون دیوارها و کف استفاده کرد. آیا آماده هستید با آخرین نوآوری ها در کاشی ها یک تحول در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید؟ در اینجا 10 شیوه منحصر بفرد برای طراحی کاشی در خانه آمده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون کف
دیوارپوش
کاشی
کف و کفپوش
چگونه بهترین کاشی و سرامیک ها را انتخاب کنیم؟

چگونه کاشی سرامیک مناسب انتخاب کنیم؟ قبل از انتخاب با دقت فکر کنید. از قبل برنامه ریزی کنید. کاشی هایی که می خرید چند دهه با شما خواهند بود. ارزان بودن همیشه اقتصادی نیست و گران ترین انتخاب، بهترین نخواهد بود. به خواسته و گزینه های پیش رو توجه کرده و از تصورات خود استفاده کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دیوار
سرامیک
کاشی
کاشی و سرامیک
کف
طرح ریزی برای دکوراسیون خانه: چگونه کاشی مناسب انتخاب کنیم؟

شیشه، سرامیک، کاشی؟ سه سوال اصلی به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب درستی برای طراحی دکوراسیون کف داشته باشید. روش های خیالی را کنار بگذاریم. کاشی (تایل) به هر نوع ماده بادوامی گفته می شود که بتوان آن را روی یک سطح بصورت ردیفی قرارداد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سرامیک
کاشی
کفپوش