ثبت رایگان کسب و کار

سنگ های دکوراسیون

شما اینجا هستید

راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی برای روندهای کاشی در سال 1396

سایت طراحی دکوراسیون دکوملک در سال 1396 برنامه هایی در پیش دارد در جهت کاشی هایی که دقیقا با محبوب ترین گرایش ها تناسب داشته و به اندازه کافی نامحدود هستند و قدیمی نمی شوند؛ تا حمام، آشپزخانه و هرجایی دیگر را تا چندین سال آینده بصورت عالی حفظ کنند.

نویسنده: 
elahe
دیوار
سرامیک
کاشی
کاشی و سرامیک
کف
کفپوش
10 طرح منحصر بفرد کاشی برای طراحی دکوراسیون دیوار ها و کف خانه شما

با دامنه وسیعی از جنس مواد، رنگ ها و اندازه ها، کاشی ها بسیار متنوع بوده و می توان از آنها در هر بخشی از خانه برای طراحی دکوراسیون دیوارها و کف استفاده کرد. آیا آماده هستید با آخرین نوآوری ها در کاشی ها یک تحول در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید؟ در اینجا 10 شیوه منحصر بفرد برای طراحی کاشی در خانه آمده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون کف
دیوارپوش
کاشی
کف و کفپوش
چگونه بهترین کاشی و سرامیک ها را انتخاب کنیم؟

چگونه کاشی سرامیک مناسب انتخاب کنیم؟ قبل از انتخاب با دقت فکر کنید. از قبل برنامه ریزی کنید. کاشی هایی که می خرید چند دهه با شما خواهند بود. ارزان بودن همیشه اقتصادی نیست و گران ترین انتخاب، بهترین نخواهد بود. به خواسته و گزینه های پیش رو توجه کرده و از تصورات خود استفاده کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دیوار
سرامیک
کاشی
کاشی و سرامیک
کف
طرح ریزی برای دکوراسیون خانه: چگونه کاشی مناسب انتخاب کنیم؟

شیشه، سرامیک، کاشی؟ سه سوال اصلی به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب درستی برای طراحی دکوراسیون کف داشته باشید. روش های خیالی را کنار بگذاریم. کاشی (تایل) به هر نوع ماده بادوامی گفته می شود که بتوان آن را روی یک سطح بصورت ردیفی قرارداد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سرامیک
کاشی
کفپوش
همه چیز در رابطه با کفپوش سرامیکی: انتخاب بهترین نوع

متخصصان کفپوش بهترین گزینه های سرامیکی کف را به اشتراک گذاشته اند تا با نیازهای هر اتاقی متناسب باشند. در این مقاله، مطالبی ناب از انواع کفپوش های سرامیکی بدست خواهید آورد.

نویسنده: 
zahra.gh
کفپوش
کفپوش سرامیکی
کفپوش سنگی
ایده های دکوراسیون شومینه های سنگی الهام گرفته از طبیعت

آیا با ایده های موجود برای شومینه خود کنار نیامده اید؟ اگر می خواهید طبیعت در خانه تان جلوه کند، یک شومینه سنگی گامی در همین راستا خواهد بود. در مقاله هایی که در زمینه دکوراسیون با سنگ آنتیک بودند، توضیحاتی در مورد انواع شومینه داده شد. با مراجعه به این مقالات و عکس های آنها، می توانید الهاماتی برای شومینه خانه خود داشته باشید. چون سنگ طبیعی در این موارد به کار گرفته شده است، حسی بیرونی و طبیعت را القا خواهند کرد.

بیشتر بدانید: سنگ های آنتیک و القاء حس زیبایی

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ایده های دکوراسیون
شومینه
شومینه سنگی
کاربرد سنگ های آنتیک در ساختمان

رویای دوران کودکی، زندگی در قلعه، با رشد فرد اغلب کم رنگ می شود. اگر به دنبال نوسازی منزل یا در حال ساختن خانه ی رویایی خود هستید، که نه تنها زیبایی منزل ، بلکه ارزشش را نیز افزایش دهد، بدین جهت کارهایی که می توانند حس آرامش را در محل زندگی به شما القا کنند، در این مقاله ارائه داده شده است. دکوملک شما را با دنیای شگفت انگیز سنگهای آنتیک آشنا می سازد.

نویسنده: 
Meghdad
سنگ های آنتیک، شومینه
سنگ های دکوراسیون
دکوراسیون با الگوها : انواع الگوها و خصوصیات آنها

دکوراسیون الگوها یا طرح هایی که برای وسایل مختلف از جمله کاغذ دیواری، پارچه ها و طرح های روی صندلی یا مبل ها بکار گرفته می شوند، دارای اصول و انواع مختلفی هستند. بعضی از این طرح ها و الگوها در این مقاله مورد بحث بوده و دکوملک راهنمایی هایی در جهت انتخاب بهترین الگوها ارائه داده است. می توانید مطالب بیشتری راجع به الگوها در مقاله "دکوراسیون حرفه ای با الگوها" مطالعه نمائید.

نویسنده: 
ida.abdoly
الگوها
الگوهای کاغذ دیواری
دکوراسیون با الگو
معرفی رنگ های جدید سطوح جامد سامسونگ استارون در سال 2015

سطوح جامد استارون یا سنگ های مصنوعی استارون، توسط رهبر تکنولوژی، شرکت سامسونگ، ایجاد شده و از یک ماده معدنی طبیعی و خالص بدست آمده از بوکسیت و مخلوط با یک رزین اکریلیک خالص پیشرفته تشکیل شده است. ترکیب این مواد، سطوح اعلاء استارون در جهان را نتیجه داده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
استارون
سطوح حجمی استارون
شنگ مصنوعی استارون
چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما (بخش سوم)

در بخش های اول و دوم مقاله های "چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما"، 16 تکنیک در رابطه با دکوراسیون های کم هزینه مورد بحث واقع شدند. در مقاله های اخیر بیان شد که همیشه نمی توان استطاعت مالی برای سلیقه دکوراسیون خودتان را داشته باشید! ولی هنوز هم راه هایی برای داشتن خانه ای زیبا و البته بدون خرج زیاد وجود دارد و شما میتوانید بدون صرف هزینه ای یا حداقل هزینه، دکوراسیونی شیک و جذاب برای خانه خود داشته باشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های مقرون به صرفه
طراحی مقرون به صرفه