ثبت رایگان کسب و کار

سقف

شما اینجا هستید

دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
دکوراسیون و طراحی های مدرن سقف های کاذب و دیوار

اين مطلب الهام بخش شما در انتخاب مناسب ترين و بهترين طرح سقف کاذب و همچنين ديوار براي دکوراسیون در اتاق هاي خانه تان خواهد بود. صنعت سقف های کاذب، که همراه با چراغ های LED تزئین می شوند، به تازگی مورد توجه و استقبال بسیاری قرار گرفته اند. امیدواریم  این مقاله کمکی باشد تا دید کافی نسبت به این موضوع پیدا کنید. 

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون
سقف و دیوار
سقف کاذب
طراحی دیوار

دکوراسیون داخلی یک خانه ی جدید یا نوسازی یک خانه قدیمی، یک فرآیند خلاقانه است. اینکه چگونه چراغ های LED را در این فرآیند به کار ببریم، موضوع بحث این مطلب خواهد بود. هرچند یک امر مهم دشوار است که نیاز به مقدار زیادی کار دارد. اما اگر ابزار لازم را در اختیار داشته باشید، طراحی داخلی می تواند یک پروژه بسیار لذت بخش و حتی سرگرم کننده نیز باشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
سقف کاذب
نورپردازی
چراغ های LED