ثبت رایگان کسب و کار

سرویس خواب

شما اینجا هستید

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

تختخواب و اتاق خواب خود را با خورشیدی ترین پرتو طبیعت یعنی رنگ زرد دکوراسیون کرده تا موقع بیدار شدن هر روز صبح احساس راحتی و آرامشی که آن را دوست دارید، ایجاد شود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب زرد
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون با رنگ زرد
رنگ زرد
اتاق خواب های مهمان با طراحی تخت های دو نفره دلکش

به فکر دکوراسیون مجدد اتاق خواب مهمان هستید؟ اگر  می خواهید تختخواب خود را عوض کنید ممکن است بخواهید بجای تخت های دوبل یا تخت های پادشاهی، تخت های دو قلو، بویژه اگر فضای کافی برای آن داشته باشید، در اتاق قرار دهید. به این مورد فکر کنید. یک جفت تخت دوقلو برای مهمان هایی که زوج نیستند و تقارنی که می توانید ایجاد کنید زیبایی دو چندانی برای مهمان های شما ایجاد می کند! این 22 اتاق خواب زیبای مهمان که باعث می شود مهمان شما احساس کند در خانه خودش است، را ملاحظه کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب مهمان
تخت های دو نفره
سرویس خواب
20 طراحی دکوراسیون اتاق خواب با تخت های دو قلوی کاملا مشابه

دیدن دوقلوهای مشابه، اگر لباس یکسان پوشیده باشند، جالب است. ولی فقط لباس برخی دوقلوها یکسان نیست، حتی تخت های آنها کاملا شبیه به هم است! خیلی جالب است که طراحی دکوراسیون اتاق خواب را بگونه ای داشته باشیم که با دو تخت مشابه صورت گرفته باشند. حتی یک اتاق با سه تخت مشابه هم دیده شده است که متعلق به یک سه قلو بود. جالب به نظر می رسد، درست است؟

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
اتاق خواب دوقلوها
تختخواب
سرویس خواب
دکوراسیون های متفاوت و زیبای اتاق خواب با پاتختی های مدرن

انتخاب پاتختی شاید یکی از موارد سخت در دکوراسیون اتاق خواب باشد. در خیلی از مناطق ایران، این مساله متاسفانه نادیده گرفته می شود. در صورتیکه پاتختی یکی از جنبه های مهم در دکوراسیون یک اتاق خواب شیک و مدرن است. در این مقاله با مواردی آشنا می شوید که می توانید بجای پاتختی از آنها استفاده کرده و دکوراسیون اتاق خواب خود را تکمیل نمائید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک مدرن
سرویس خواب
پاتختی
گزینه های مدرن در اتاق خواب و جایگزینی آنها برای پاتختی

در دنیای دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن هیچ چیز آسان نیست. کاری به سادگی انتخاب یک پاتختی برای اتاق خواب می تواند به یک کار دشوار و چالش برانگیز مبدل شود. پاتختی های مدرن همه نیازهای کاربر را مورد لحاظ کرده و بنابراین برای هر کدام از ما یک پاتختی وجود دارد. هر طرحی یا از نظر ظاهر، یا از نظر کاربرد به طریقی منحصر بفرد خواهد بود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک مدرن
سرویس خواب
پاتختی
جذابیت اصلی دکوراسیون اتاق خواب با ایده های خلاقانه تاج تخت

تاج تخت یکی از موارد طراحی دکوراسیون اتاق خواب بوده که کمتر مورد توجه قرار می گیرند. ایده های خلاقانه مورد بحث در این مقاله، برای این مورد دکوراسیون، می تواند کمک زیادی به زیبا سازی اتاق بکند. در واقع می توان تفاوت بزرگ اتاق خواب هایی که تاج تخت ندارند و آنهایی که دارند را درک کرد. در مطلب "همین امشب اتاق خواب خود را با این ایده های خلاقانه برای تاج تخت بروز کنید" ایده های بسیاری در این مورد بیان شدند. در ادامه این مطلب، به موارد بیشتری اشاره خواهد شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
ایده های خلاقانه
تاج تخت
همین امشب اتاق خواب خود را با این ایده های خلاقانه برای تاج تخت بروز کنید

ایده های خلاقانه در اتاق خواب، برای داشتن فضایی دنج برای استراحت، بسیار لازم هستند. در این مطلب به مقوله تاج تخت پرداخته شده است. تاج تخت گاهی اوقات بزرگ و حجیم در نظر گرفته می شود. هرچند بدون توجه به اندازه اتاق خواب، تاج تخت در کل نباید فضای زیادی را اشغال کند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب
ایده های خلاقانه
تاج تخت
سرویس خواب