ثبت رایگان کسب و کار

سبک های دکوراسیون

شما اینجا هستید

ایده های جالب طراحی دکوراسیون داخلی پارسی که هر خانه ایرانی به آن نیاز دارد

طراحی دکوراسیون داخلی بصورت متناوب و هر از چند گاهی، یک باید است. هیچکس نمی خواهد خانه اش یک نمای یکسان داشته باشد. طراحی داخلی باید زیبا و جالب به چشم بیاید. چه چیز بهتر از طراحی خانه با طرح های الهام گرفته از طراحی پارسی؟ برای کسانی که حس بوهمی (bohemian) را در خانه هایشان دوست دارند، این یک راه عالی برای ایجاد این حس است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون ایرانی
دکوراسیون فارسی
سبک ایرانی
چگونه به سبک مدرن نیمه ی قرن دست پیدا کنیم؟

در اواسط قرن 20، از نیمه دهه 1940 تا دهه 1970 (حدود 1330 تا 1370 شمسی)، با توجه به اثرات بعد از جنگ، سبک مدرن نیمه قرن ایجاد شد. این سبک، پلی بود میان قدیم و جدید، طبیعی و مدرن. در طول این زمان طراحان دکوراسیون جهش هایی در الگوهای معاصر و اشکال هندسی ایجاد کردند. این سبک چیزی ما بین دنیای طبیعی و طراحی داخلی شیک و راحت و کاربردی می باشد. چطور می توان با گذشت چند دهه سبک نیمه قرن را بازسازی کرد؟ در اینجا ایده هایی برای تنظیم دقیق طرح ها و ایجاد این سبک در محیط شما ارائه شده است.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک مدرن
چطور سبک روستیک را در فضای خود ایجاد کنیم؟

اگر چه سبک روستیک در ابتدا بعنوان یک سبک مطرح نشد بلکه بعنوان سبکی از زندگی معرفی شده بود، اما قطعا به یک سبک دکوراسیون ابتدایی در سال های اخیر تبدیل شده است. این سبک از آغازی ترین موارد شروع شد، زمان و مکانی که از هر چیزی که می توانستند استفاده کرده و بارها و بارها از آن استفاده می کردند.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک روستیک
چگونه به سبک مینیمالیستی دست پیدا کنیم؟

مینیمالیسم یا سبک مینیمالیستی براساس تعریف مریام وبستر (Merriam-Webster)، سبکی است که ازطریق حد نمایی سادگی شناسایی می شود. چگونه این سبک را در محیط خود پیاده سازی کنیم؟ هدف کلی این سبک استفاده از کمترین- و ساده ترین- اجزاء ضروری برای ایجاد و اثر حداکثری می باشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
سبک دکوراسیون
سبک مینیمالیستی
 چطور یک سبک دکوراسیون صنعتی بدست بیاوریم؟

سبک صنعتی درون بازار تجاری متولد شد. ولی چطور به یک سبک دکوراسیون تبدیل شد؟ زمانی که انبارهای قدیمی و ساختارهای مشابه به هم، به فروشگاه ها، ادارات، رستوران ها و حتی آپارتمان های جدید تبدیل شدند، بجای از بین بردن ته مانده انبار ها، طراحان از آن استفاده کرده و هوشیارانه حول آن یک سبک ایجاد کردند.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک صنعتی
ایده های جذاب و اصیل دکوراسیون فارسی و ایرانی

دکوراسیون ایرانی و فارسی حتی به بین النهرین و حاشیه های مصر نیز رسیده است. این سبک و طرح دکوراسیون معمولا در نساجی، کوزه گری و مجسمه سازی زیبا و منحصر بفرد هستند که با مهارت فردی برای دکورهای تجملی یا مختلط آماده سازی شده اند. اینکه شما یک جهانگرد باشید یا یک کلکسیونر پرشور، هنر پارسی می تواند در دکوراسیون خانه شما باشد و آن را با فرهنگ و رنگی که دارد آمیخته کند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون ایرانی
دکوراسیون فارسی
سبک ایرانی
آیا میدانید سبک معاصر و امروزی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دانستن انواع و وبژگی های سبک های دکوراسیون جزو واجبات شروع یک کار دکوراسیون است. سبک معاصر یا امروزی از سبک های جذاب و به روزی است که عده بسیاری از آن بهره می برند. در مقاله "بنابراین سبک شما معاصر یا امروزی است!"، تعدادی از اسرار و ویژگی های این سبک مورد بررسی قرار گرفتند. در این مقاله ادامه مطلب فوق را مطالعه می کنید.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک معاصر
معاصر
سبک های دکوراسیون : بنابراین سبک شما معاصر یا امروزی است!

آشنایی با سبک های دکوراسیون یکی از لازمه های شروع یک کار دکوراسیونی است. حتما قبل از اینکه دست به کار شوید، انواع این سبک ها را مطالعه کرده و نوع مورد پسند و علاقه خود را انتخاب کنید. سبک معاصر چه سبکی است؟ خطوط استوار، اشکال مسطح، لوازم مینیمالیستی، یا فضایی برای قانون شکنی.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک معاصر
معاصر
چطور دکوراسیون کلاسیک را در خانه خود اجرا کنیم؟

اگرچه سبک های متعدد و مختلفی برای انتخاب در زمان دکوراسیون منزل وجود دارد، ولی سبک های دکوراسیون کلاسیک، گرما و پذیرا بودن خاصی دارند. چطور این اجرای این سبک امکان پدیر است؟ شما می توانید یک سبک سنتی یا مخلوطی از سبک های کلاسیک مختلف انتخاب کنید، کلی زیبا خواهد بود. اگر می خواهید کمی حس کلاسیک به خانه خود بیافزایید در اینجا چند روش دکوراسیون وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون کلاسیک
سبک کلاسیک
بنابراین سبک دکوراسیون شما، سبک روستیک است!

سبک روستیک را در عین سادگی، زیبایی طبیعی را برجسته می کند. آیا این روش دکوراسیون برای شما مانند یک بازی است؟ اگر سبکی آرامش بخش با فضایی گرم میخواهید، می توانید ایده ها و الهام های جالبی از این مطلب کسب کنید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
سبک روستیک