ثبت رایگان کسب و کار

سبک مینیمالیستی

شما اینجا هستید

چگونه به سبک مینیمالیستی دست پیدا کنیم؟

مینیمالیسم یا سبک مینیمالیستی براساس تعریف مریام وبستر (Merriam-Webster)، سبکی است که ازطریق حد نمایی سادگی شناسایی می شود. چگونه این سبک را در محیط خود پیاده سازی کنیم؟ هدف کلی این سبک استفاده از کمترین- و ساده ترین- اجزاء ضروری برای ایجاد و اثر حداکثری می باشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
سبک دکوراسیون
سبک مینیمالیستی
5 نکته برای دکوراسیون در سبک مینیمالیستی

اگر شما با گفته لئوناردو داونچی موافق هستید که می گوید "سادگی اوج پیچیدگی است"، دکوراسیون با سبک مینیمالیستی در خانه، مال شما است. اگرچه ممکن است این سبک را کسل کننده تعبیر کنید ولی دکوراسیون مینیمالیستی خوب در واقع فریبنده بوده و دکوری است که باید آن را بدست آورد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون داخلی
سبک مینیمالیستی
سبک های دکوراسیون
دکوراسیون ماهرانه اتاق نشیمن سفید در سبک مینیمالیستی

سبک مینیمالیستی چیست؟ این لغت خودش گویای همه چیز است. ولی اگر قرار باشد این سبک را تعریف کنیم، همان معنای حداقل را خواهیم گفت، بعبارتی دکوراسیون داخلی با لوازم اساسی و ضروری. وقتی که موارد اضافی را خارج کرده و به سمت سادگی بروید، به جادوی آن پی خواهید برد. این سبک، اصلا سرد و کسل کننده نیست و دکوراسیونی بسیار کاربردی است. علاوه براین، شما نیاز به نگهداری و نظافت لوازم کمتری خواهید داشت.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون داخلی
سبک مینیمالیستی
سبک های دکوراسیون
ایده های مینیمالیستی برای اتاق غذاخوری در خانه های شیک و مدرن

سبک مینیمالیستی یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون بوده که به تازگی توجه زیادی به آن می شود. با ظهور طرح ها و ایده های فضای باز برای کف، اتاق غذاخوری سنتی در اغلب خانه های مدرن پشت سر قرار گرفته اند. دیگر اتاقی جدا برای غذاخوری نداریم و اغلب این کار در اتاق نشیمن یا آشپزخانه انجام می شود تا جالب تر و راحت تر صورت پذیرد. با این تغییر در طراحی، ضرورت شکل دادن بخشی از اتاق نشیمن بعنوان فضای غذاخوری مطرح شد.

نویسنده: 
elahe
سبک مینیمالیستی
شیک و مدرن
غذاخوری
رازهای دکوراسیون در یک خانه مینیمالیستی

هفت مورد از ترفندهای یک دکوراسیون با سبک مینیمالیستی در مطلب "چگونه یک خانه مینیمالیستی بسازیم؟" مورد بحث و بررسی قرار گرفتند. در اینجا به 9 نکته دیگر اشاره کرده و در مورد آنها توضیح داده خواهد شد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون مینیمالیستی
رازهای مینیمالیستی
سبک مینیمالیستی
ایده های دکوراسیون اتاق های نشیمن مینیمالیستی خیره کننده

سبک مینیمالیستی یا دکوراسیون مینیمالیسم اساسا هنر توانایی به زندگی راحت و معمول با کمترین وسایل (به خصوص در نشیمن) است. هر چند این کار و ایده ممکن است به اندازه ی کافی ساده به نظر برسد، در حقیقت گفتن آن بسیار ساده تر از انجام آن است. در واقع یک خانه ی زیبا و عملکردی با طرح مینیمالیستی دارای یکی از دشوار ترین طرح هاست و کلا مهارت، محدودیت و نظم دارد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
سبک مینیمالیستی
نشیمن
ایده هایی برای طراحی اتاق خواب های سفید مینیمالیستی

طرح سفید خیلی برای همه جا مناسب نیست، چرا که می تواند مغلوب کننده باشد. ولی محیط هایی وجود دارند که رنگ سفید مینیمالیستی برای آن ایده آل است. یکی از این محیط ها، اتاق خواب است. فضایی که باید در آن حس آرامش و سکوت  موج بزند و سفید رنگی است که این ویژگی ها را دارد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
سبک مینیمالیستی
سبک های دکوراسیون
سفید
چگونه یک خانه مینیمالیستی بسازیم؟

آیا تا بحال فکر کرده اید که چگونه می توان یک خانه با سبک مینیمالیستی درست کنیم؟ مینیمالیسم یکی از دستاوردهای طراحی قرن بیستم است. طرحی کارآمد و در عین حال گیرا که تقریبا در هر موقعیتی شادی بخش است. با شلوغی کمتر و زیبایی ذاتی، هر قطعه از لوازم منزل یا کارهای هنری در خانه به تنهایی می درخشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
سبک مینیمالیستی
سبک های دکوراسیون
چیدمان مبل
سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

بسیاری از ما کتاب های دکوراسیون خانه، مجلات، وب سایت ها، وبلاگ ها و مانند اینها را مطالعه می کنیم. اما زمانیکه می خواهیم دکوراسیون خانه خود را تعیین و تنظیم کنیم، مطمئن نیستیم که به کدام راه برویم و چگونه این کار را انجام دهیم.

نویسنده: 
ida.abdoly
انواع دکوراسیون
سبک
سبک دکوراسیون
طرح های ماهرانه اتاق نشیمن سفید در سبک مینیمالیستی

سبک دکوراسیون مینیمالیستی دارای طرفداران زیادی است، به ویژه کسانی که دوستدار طراحی داخلی مدرن بوده و بیشتر به دنبال سادگی در خانه های خود هستند. از آنجا که اتاق نشیمن یکی از مهم ترین مکان ها در خانه است، باید آن را با توجه به سلیقه خود و به سبک مورد علاقه خود مرتب کرد. بنابراین اگر شما طرفدار سبک مینیمالیستی هستید، دکوملک چند نمونه از ایده های طراحی مینیمالیستی، در اتاق نشیمن برای شما ارائه داده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
رنگ سفید
سبک مینیمالیست
نشیمن