ثبت رایگان کسب و کار

سبک معاصر

شما اینجا هستید

آیا میدانید سبک معاصر و امروزی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دانستن انواع و وبژگی های سبک های دکوراسیون جزو واجبات شروع یک کار دکوراسیون است. سبک معاصر یا امروزی از سبک های جذاب و به روزی است که عده بسیاری از آن بهره می برند. در مقاله "بنابراین سبک شما معاصر یا امروزی است!"، تعدادی از اسرار و ویژگی های این سبک مورد بررسی قرار گرفتند. در این مقاله ادامه مطلب فوق را مطالعه می کنید.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک معاصر
معاصر
سبک های دکوراسیون : بنابراین سبک شما معاصر یا امروزی است!

آشنایی با سبک های دکوراسیون یکی از لازمه های شروع یک کار دکوراسیونی است. حتما قبل از اینکه دست به کار شوید، انواع این سبک ها را مطالعه کرده و نوع مورد پسند و علاقه خود را انتخاب کنید. سبک معاصر چه سبکی است؟ خطوط استوار، اشکال مسطح، لوازم مینیمالیستی، یا فضایی برای قانون شکنی.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک معاصر
معاصر
بازسازی یک آپاراتمان معاصر با کاشی های رنگی دیواری درخشان

 این آپارتمان معاصر در هانوی ویتنام مساحتی معادل 83 متر مربع دارد و توسط گروه معماری لند مارک آرشیتکت ( Landmak Architect) بازسازی شده و کاشی های رنگی دیواری متنوعی در آن بکار برده شده است. این بازسازی به منظور اینکه نیازهای مالک برآورده شود، صورت گرفته است. 5 نفر این فضا را خانه می نامند. یک زوج جوان با فرزندشان و پدر بزرگ و مادر بزرگ.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
بازسازی
بازسازی آپارتمان
سنگ های دکوراسیون
کاشی
وسایل چوبی روستیک برای اتاق نشیمن و خانه ای معاصر با چند جادوی روستیک

نمای معاصر با وسایل روستیک مورد تاکید قرار می گیرد. می توانید برای شروع دکوراسیون خانه و اتاق نشیمن خود، ترکیب های زیبای سبک های مختلف طراحی داخلی را بکار ببرید. دیوید استاین، طراح دکوراسیون، وسایل منحصر بفردی از چوب طبیعی درست کرده است. ترکیب دو سبک مختلف با ریسک همراه است و باید بسیار مراقب باشید، چرا که نتیجه ممکن است چیزی که می خواستید نباشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق نشیمن
روستیک
معاصر
نشیمن روستیک
آپارتمان معاصر با دیوار های سفید و مبلمان روستیک

طراحی دکوراسیون با دیوار های سفید ، مخصوصا در سبک معاصر با مبلمان روستیک، امکاناتی را برای شما فراهم می سازد. تنوع این رنگ به ویژه وقتی که در پس زمینه به کار رفته باشد، تاثیرگذار خواهد بود. این یک نقطه شروع عالی است که منجر به ایجاد یک دکوراسیون معاصر و یک نمای داخلی سنتی یا حتی یک نمای روستیک می شود. این آپارتمان کمی از همه این موارد را دارد. کوچک، آزاد و ساده ولی جادار، ترکیب جالبی از عناصر مدرن و روستیک است. دیوار های سفید یک زمینه تنوع پذیر برای مبلمان روستیک ایجاد می کند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
رنگ سفید
روستیک
سبک معاصر
مبلمان
اتاق خواب های معاصر که دنیای شما را تکان خواهند داد

در اتاق خواب های مدرن و معاصر، گزینه هایی برای طراحی بی پایان هستند. به همین دلیل تصمیم گیری در این مورد دشوار است. ما می خواهیم این تصمیم گیری را برای شما ساده کنیم و 30 اتاق خواب معاصر را به نمایش گذاشته تا برای طراحی دکوراسیون، نقطه شروع شما باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
انواع سبک
سبک معاصر
طراحی دکوراسیون یک آشپزخانه معاصر

ترکیبی از سبک های دکوراسیون سنتی و مدرن را در این مطلب مشاهده خواهید کرد. آشپزخانه های معاصر راحت و رو به مد و به روز هستند. با ایده ها و عکس های آمده در این مقاله، با طرح های مختلف آشنا شده و می توانید سبکی دلخواه را برای خود پیاده سازی کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
آشپزخانه های مدرن
دکوراسیون آشپزخانه
سبک مدرن
چگونه به یک سبک معاصر برسیم

سبک معاصر بر پایه ی زندگی در زمان حال است. تا فكر كرده ايد چگونه مي توان به اين سبك دست يافت؟ آیا تا بحال به سمت آثار هنری انتزاعی کشیده شده اید؟ آیا قلب تان تا بحال با دیدن یک مبل تمیز با خطوط مستقیم، به هیجان آمده است؟ آیا شما به طور منظم فضا و اتاق ها را تمیز می کنید؟ اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات"بله" است، شما جزو اولین کاندیدها برای دستیابی به سبک معاصر در خانه خود هستید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
سبک معاصر
سبک های دکوراسیون
معاصر

انواع بسیار مختلفی از سبک های دکوراسیون خانه وجود دارند که می توانید از میان آنها انتخاب کنید. برای یک نگاه منسجم تر و دقیق تر، شاید بخواهید مبلمان و موارد دکوراسیونی را انتخاب کنید که در نوع خاصی از این سبک ها قرار گیرد. اگر شما یک قطعه ی فوق العاده زیبا از اسباب و لوازم را در حال خرید پیدا کردید، چگونه متوجه خواهید شد که آن قطعه، دکوراسیون خانه تان را تکمیل خواهد کرد؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
انواع سبک
سبک خانه
سبک های دکوراسیون
سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

بسیاری از ما کتاب های دکوراسیون خانه، مجلات، وب سایت ها، وبلاگ ها و مانند اینها را مطالعه می کنیم. اما زمانیکه می خواهیم دکوراسیون خانه خود را تعیین و تنظیم کنیم، مطمئن نیستیم که به کدام راه برویم و چگونه این کار را انجام دهیم.

نویسنده: 
ida.abdoly
انواع دکوراسیون
سبک
سبک دکوراسیون