ثبت رایگان کسب و کار

سبک مدرن

شما اینجا هستید

چگونه به سبک مدرن نیمه ی قرن دست پیدا کنیم؟

در اواسط قرن 20، از نیمه دهه 1940 تا دهه 1970 (حدود 1330 تا 1370 شمسی)، با توجه به اثرات بعد از جنگ، سبک مدرن نیمه قرن ایجاد شد. این سبک، پلی بود میان قدیم و جدید، طبیعی و مدرن. در طول این زمان طراحان دکوراسیون جهش هایی در الگوهای معاصر و اشکال هندسی ایجاد کردند. این سبک چیزی ما بین دنیای طبیعی و طراحی داخلی شیک و راحت و کاربردی می باشد. چطور می توان با گذشت چند دهه سبک نیمه قرن را بازسازی کرد؟ در اینجا ایده هایی برای تنظیم دقیق طرح ها و ایجاد این سبک در محیط شما ارائه شده است.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک مدرن
چگونه سبک صنعتی را در دکوراسیون محیط مدرن خود بکار گیریم؟

با ظاهری خام و کاربردی، سبک صنعتی به خانه های مدرن یک حاشیه ماهرانه می دهد. چگونه می توان این دو سبک دکوراسیون را با هم بکار برد؟ ابتدا باید مفاهیم سبک صنعتی را مورد بررسی قرار دهیم.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون مدرن
سبک صنعتی
سبک های دکوراسیون
صنعتی
15 ایده دکوراسیون مدرن و متفاوت برای درب کمد

با سبک کشویی، پاکت و دو لایه انتخاب ها برای دکوراسیون مدرن درب های کمد ، متنوع تر از همیشه شده است. کدام یک برای محیط شما انتخاب درستی خواهد بود؟

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس
دکوراسیون اتاق خواب های مدرن ماهرانه با حسی مردانه و متمایز

مُد و طراحی اغلب به موارد از پیش تعیین شده ای می رسند که نمی توان به سادگی از آنها دوری کرد. مثلا، ما مثال دکوراسیون کلاسیک "همه چیز آبی رنگ" را برای اتاق خواب نوزاد پسر و "صورتی کامل" را برای اتاق خواب نوزاد دختر دوست داریم. متخصصان رنگ می گویند میلیون ها دلار پول و تحقیقات پشت این موارد وجود دارد. دیگران به شما می گویند این یک انتخاب طبیعی است و کودکان این رنگ ها را دوست دارند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب مدرن
اتاق خواب مردانه
دکوراسیون اتاق خواب
ترکیب رنگ های مدرن و ایده های دکوراسیون داخلی برای چهار فصل

در اینجا چهار ترکیب رنگی برای دکوراسیون خانه در هر فصل وجود دارد. رنگ های مدرن اتاق شامل رنگ های غنی بوده و به زیبایی با رنگ های خنثی ترکیب می شوند، مانند تمام رنگ های خاکستری، سیاه، سفید و بژ کمرنگ که یک دکوراسیون داخلی مدرن و هماهنگی ایجاد خواهند کرد.

نویسنده: 
elahe
انتخاب رنگ
ترکیب رنگ
دکوراسیون چهار فصل
رنگ بندی
رنگ های مکمل
چرخه رنگ ها
4 ایده برای دکوراسیون و نمایش مدرن گیاهان خانگی

این زمستان، برای بروزتر کردن، به پرورش گیاهان جدید و مدرن در داخل خانه و دکوراسیون با آنها بپردازید. این گل های کوچک ولی شیک انتخاب زیبایی برای گل هایی هستند که ساده پرورش می یابند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون با گل
گل های خانگی
گل و گیاه
گل و گیاهان آپارتمانی
ایده های مینیمالیستی برای اتاق غذاخوری در خانه های شیک و مدرن

سبک مینیمالیستی یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون بوده که به تازگی توجه زیادی به آن می شود. با ظهور طرح ها و ایده های فضای باز برای کف، اتاق غذاخوری سنتی در اغلب خانه های مدرن پشت سر قرار گرفته اند. دیگر اتاقی جدا برای غذاخوری نداریم و اغلب این کار در اتاق نشیمن یا آشپزخانه انجام می شود تا جالب تر و راحت تر صورت پذیرد. با این تغییر در طراحی، ضرورت شکل دادن بخشی از اتاق نشیمن بعنوان فضای غذاخوری مطرح شد.

نویسنده: 
elahe
سبک مینیمالیستی
شیک و مدرن
غذاخوری
ایده ها و طرح های اتاق کنفرانس مدرن

هر کسی می داند که هدف اتاق کنفرانس چیست. این همان بخش ویژه در هر شرکت یا اداره تجاری است که درآن موضوعات مهم مورد بحث قرار می گیرد. روند های قدیمی در طراحی اتاق کنفرانس نیاز به این دارد که این اتاق بزرگ باشد و یک میز طویل نقطه کانونی آن باشد، در حالیکه یک وایت بورد بزرگ یکی از دیوار ها را پوشانده است.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق کنفرانس
محیط اداری
مدرن
گزینه های مدرن در اتاق خواب و جایگزینی آنها برای پاتختی

در دنیای دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن هیچ چیز آسان نیست. کاری به سادگی انتخاب یک پاتختی برای اتاق خواب می تواند به یک کار دشوار و چالش برانگیز مبدل شود. پاتختی های مدرن همه نیازهای کاربر را مورد لحاظ کرده و بنابراین برای هر کدام از ما یک پاتختی وجود دارد. هر طرحی یا از نظر ظاهر، یا از نظر کاربرد به طریقی منحصر بفرد خواهد بود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک مدرن
سرویس خواب
پاتختی
ایده های طراحی دکوراسیون مدرن و شفاف

در این مقاله از طراحی دکوراسیون اتاق هایی مدرن با خطوط آشکار، پالت های رنگ ساده و طراحی مدرن الهام و ایده بگیرید. در مقاله های "اتاق خواب های معاصر که دنیای شما را تکان خواهند داد" و " ایده های طراحی دکوراسیون اتاق خواب مدرن و کامل " نیز در مورد اتاق خواب های مدرن و معاصر بحث شده و عکس هایی برای ایده گرفتن تقدیم دوستان گردید. حتما نگاهی به این مقالات بیندازید.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
دکوراسیون آشپزخانه
مدرن