ثبت رایگان کسب و کار

سبک سنتی (کلاسیک)

شما اینجا هستید

چطور دکوراسیون کلاسیک را در خانه خود اجرا کنیم؟

اگرچه سبک های متعدد و مختلفی برای انتخاب در زمان دکوراسیون منزل وجود دارد، ولی سبک های دکوراسیون کلاسیک، گرما و پذیرا بودن خاصی دارند. چطور این اجرای این سبک امکان پدیر است؟ شما می توانید یک سبک سنتی یا مخلوطی از سبک های کلاسیک مختلف انتخاب کنید، کلی زیبا خواهد بود. اگر می خواهید کمی حس کلاسیک به خانه خود بیافزایید در اینجا چند روش دکوراسیون وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون کلاسیک
سبک کلاسیک
دکوراسیون راهروهای ورودی کلاسیک برای ایجاد نمایی سنتی

راهروی ورودی در خانه شما مکانی عالی برای انتخاب زمینه یک دکوراسیون الهام گرفته از سبک کلاسیک یا همان سنتی است، بویژه اگر به اندازه کافی خوش شانس بوده که فضای زیادی در اتاق خود داشته باشید. طرح راه پله و راهروی ورودی بزرگ می تواند عامل تعجب شود و اولین اثر گذاری را بر مهمانان شما داشته باشد.

نویسنده: 
zahra.gh
درب ورودی
راهرو
راهروی سنتی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
ورودی کلاسیک
آیا می دانید سبک سنتی یا کلاسیک در دکوراسیون چگونه است؟

دقیقا مطمئن نیستید سبک سنتی (کلاسیک) چگونه است؟ همه جزئیات این طرح دکوراسیون را در اینجا پیدا خواهید کرد. مبلمان سنتی از قرن 18 در انگلیس، حومه فرانسه و سرزمین های شرقی موجود هستند. در میان محبوب ترین سبک ها، سبک کلونی بریتانیایی، انگلیسی قرن 18، نوکلاسیک قرن 19 و فرانسوی قرار دارند. در اینجا تکامل سبک سنتی توضیح داده می شود.

نویسنده: 
elahe
سبک سنتی
سبک های دکوراسیون
سبک کلاسیک
انتخاب کاشی حمام برای ایجاد یک طرح سنتی

بازسازی حمام برای خلق یک طرح سنتی،  بدون انتخاب کاشی جدید برای حمام و اطراف وان کامل نخواهد بود. گزینه های کاشی موجود به کاشی های ساده لعابدار محدود نمی شوند. شما می توانید از میان مواد، اندازه ها و طرح های مختلف انتخاب کنید. با این کار به اطراف وان و دوش خود شخصیت اضافه کرده و آن را با مابقی حمام هماهنگ می کنید. در اینجا چند ایده برای کمک به شما در ایجاد یک طرح سنتی در حمام آمده است.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون حمام
سبک سنتی
سرامیک
کاشی
ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

در این نمونه کتابخانه های خانگی کلاسیک یا سنتی که در این مقاله بیان شده اند، می توانید انگیزه کافی برای مطالعه پیدا کنید. نیازی نیست حتما فضای بزرگی مانند عکس های این مطلب داشته باشید. فقط کافی است همین ایده ها را در مقیاسی کوچکتر اجرا کنید. در مقاله " ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن" چند ایده از نمونه کتابخانه های کلاسیک را مطالعه کردید. در این مطلب به ادامه این مبحث می پردازیم.

نویسنده: 
elahe
سبک کلاسیک
کتابخانه
کتابخانه سنتی
ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

این جمله می تواند برای ساختن یک دکوراسیون با ابهت برای یک کتابخانه خانگی و کلاسیک موثر باشد: «کسی که مطالعه می کند، پیش از مردن هزاران بار زندگی می کند ولی کسی که هرگز مطالعه نکرده است، فقط یکبار زندگی می کند».

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون کتابخانه
سبک کلاسیک
فضا داخلی،اتاق مطالعه
کتابخانه خانگی
کتابخانه سنتی
ایده های دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک کلاسیک

سبک کلاسیک برای اتاق نشیمن یکی از بهترین سبک های دکوراسیون است که می توانید برای داشتن محیطی شیک از آن بهره ببرید. در این مطلب، ایده هایی برای این نوع سبک بیان شده اند. مدل کلاسیک انواع گوناگونی دارد که به محیط و جامعه ای که در آن مدل کلاسیک به کار رفته وابسته است. مدل اصلی اروپایی، آمریکایی سنتی، حتی کلاسیک قراردادی ژاپنی، چینی سنتی یا مخلوط مدل های سنتی وجود دارد، مارک تجاری آن نیز کاملا متفاوت است.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
سبک سنتی
سبک های دکوراسیون
نشیمن
آیا دوست دارید یک سبک دکوراسیون همیشگی داشته باشید؟

آیا سبک دکوراسیون خانه، می تواند همیشگی و پایدار باشد؟ شما می دانید در نگاه اول چه چیزهای طرح خانه را می سازد؟ آیا تا به حال مجله های قدیمی را ورق زده اید و با خود فکر کرده اید که می توانید در گذشته دنبال چیزی ازعصرامروزی باشید؟ چرا برخی خانه ها قدیمی و خسته کننده به نظر می رسند در حالیکه بعضی خانه های دیگر همیشه جدید و امروزی اند؟

نویسنده: 
elahe
سبک سنتی
سبک ماندگار
سبک های دکوراسیون
سبک کلاسیک
چگونه به یک سبک سنتی دست پیدا کنیم؟

چگونه می توان سبک سنتی را در خانه خود پیاده سازی کرد؟ آیا احساس صمیمت در خانه را دوست دارید؟ آیا تمایل دارید خانه ی شما بسیار راحت و دلنشین باشد؟ و سبک رسمی را نمی پسندید؟ سبک سنتی دقیقا همان چیزی است که به دنبال آن هستید. اگر چه این سبک از گذشته الهام گرفته، ولی آشکارا حس راحتی، گرما و صمیمیت را به ذهن شما تزریق می کند. این سبک نظمی قابل پیش بینی و ظریف دارد.

نویسنده: 
zahra.gh
سبک سنتی
سبک های دکوراسیون
سبک کلاسیک

انواع بسیار مختلفی از سبک های دکوراسیون خانه وجود دارند که می توانید از میان آنها انتخاب کنید. برای یک نگاه منسجم تر و دقیق تر، شاید بخواهید مبلمان و موارد دکوراسیونی را انتخاب کنید که در نوع خاصی از این سبک ها قرار گیرد. اگر شما یک قطعه ی فوق العاده زیبا از اسباب و لوازم را در حال خرید پیدا کردید، چگونه متوجه خواهید شد که آن قطعه، دکوراسیون خانه تان را تکمیل خواهد کرد؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
انواع سبک
سبک خانه
سبک های دکوراسیون