ثبت رایگان کسب و کار

سبک زندگی

شما اینجا هستید

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

آینه آسپرین فنگ شویی نامیده می شوند، عاقلانه از آنها استفاده کنید! حالا ببینیم چطور می شود از آنها بصورت عاقلانه و هدفمند استفاده کرد. آینه ها یکی از محبوب ترین (و قدرتمند ترین!) درمان های فنگ شویی هستند. آنها بعنوان بیانی برای عنصر آب بکار می روند.

نویسنده: 
zahra.gh
آیینه
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
فنگ شویی ناحیه باگوآ
دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
13 راه برای بازآرایی و بازسازی فضای زندگی با هزینه ای مقرون به صرفه

این تصور کاملا نادرست است که بازسازی خانه می تواند بسیار دردسر ساز باشد. بعنوان مثال رفت و آمد های بسیار برای فروشگاه لوازم، ابزار فروشی ها و همچنین گل فروشی ها و گیاهان خانگی. اما طراوت و بازآرایی خانه نباید یک جریان پیچیده باشد. ما در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک، سیزده راه ارزان و مقرون به صرفه برای کمک به شما در جهت ارتقاء، افزایش کیفیت و تحول مکان زندگی شما ارائه داده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
بازسازی
دکوراسیون
طراحی مقرون به صرفه
فضای کوچک
مقرون به صرفه
کم هزینه
استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

نور خوب یکی از اصول فنگ شویی خوب است. فنگ شویی با انرژی سر و کار دارد و نور قوی ترین نمایش انرژی است. در واقع، نور در خانه شما، طبیعی و مصنوعی، اثر شدیدی بر کیفیت انرژی (فنگ شویی) خانه دارد. نورپردازی هوشمند و هوای با کیفیت خوب، اصول اولیه فنگ شویی خوب هستند و باید همواره در بالای لیست اولویت های فنگ شویی هر محیطی قرار بگیرند، چه محیط خانگی باشد چه تجاری.

نویسنده: 
zahra.gh
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
نور
نورپردازی
ایده های جالب طراحی دکوراسیون داخلی پارسی که هر خانه ایرانی به آن نیاز دارد

طراحی دکوراسیون داخلی بصورت متناوب و هر از چند گاهی، یک باید است. هیچکس نمی خواهد خانه اش یک نمای یکسان داشته باشد. طراحی داخلی باید زیبا و جالب به چشم بیاید. چه چیز بهتر از طراحی خانه با طرح های الهام گرفته از طراحی پارسی؟ برای کسانی که حس بوهمی (bohemian) را در خانه هایشان دوست دارند، این یک راه عالی برای ایجاد این حس است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون ایرانی
دکوراسیون فارسی
سبک ایرانی
ایده های دکوراسیون که واقعا آپارتمان اجاره ای شما را بدون ایجاد خطری برای رهن تان، تغییر می دهند

خانه و یا آپارتمان اجاره ای مزایا و معایبی دارد که مهمترین آن نوع دکوراسیون و فضایی است که دوست دارید در آن زندگی کنید. اجاره کردن بجای مالکیت قطعا مزایای خودش را دارد. شما انعطاف تغییر موقعیت خود در پایان قرارداد را دارید. نیازی نیست نگران مالیات دارایی باشید و اغلب اوقات تعمیرات خانه هزینه ای برای کیف پول شما نخواهد داشت.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های خلاقانه
ایده های دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
فضای داخلی
نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

تنها زمانی فنگ شویی می تواند تغییرات مطلوب در زندگی شما ایجاد کند که شما باگوآ را بشناسید، یعنی نقشه انرژی فنگ شوئی خانه خود را بدانید. زمانی که  باگوآ خانه خود را بشناسید خواهید دانست که کدام بخش های خانه شما نیاز به توجه بیشتری دارند. در نتیجه بخش های خاصی از زندگی خود را تقویت خواهید کرد، از جمله عشق و ازدواج، شغل یا سلامت.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون و فنگ شویی
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
فضای نشیمن خود را با این ایده های رویایی دکوراسیون دوباره زنده کنید

با بهترین ایده های دکوراسیون برای یک زندگی رویایی، فضای اتاق نشیمن خانه خود را شخصی سازی کنید. یک فرد عاقل، زمانی گفته است که: خانه جایی است که قلب در آن است. یک خانه واقعی، برای خانواده ما امنیت و سر پناه فراهم می کند. یک خانه رویایی جای است که ما آرزو داریم یک شیوه زندگی بسازیم و با رؤیاهایمان زندگی کنیم.

نویسنده: 
elahe
ایده رویایی
دکوراسیون اتاق نشیمن
20 ایده کم هزینه و مقرون به صرفه برای دکوراسیون

می توان با کمی خلاقیت و ایده های خلاقانه، دکوراسیون هایی خلق کرد که کم هزینه بوده و بسیار مقرون به صرفه هستند. این ایده های ساده می توانند به سرعت در محیط تغییر ایجاد کرده و سبک جدیدی را رقم بزنند.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه دکوراسیون
ایده های مقرون به صرفه
8 شیوه ارزان و خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان

آویز های معلق، پرده برای پنجره ها و قاب آینه ها، این ها هیچکدام ترفند های جادویی نیستند، این ها ایده های خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان شما با یک بودجه مناسب هستند. برخی باعث صرفه جویی در فضا شده در حالیکه موارد دیگر فقط نمایی زیبا دارند. ولی همه آنها برای وقتی که شما بخواهید تغییری در خانه خود ایجاد کنید، الهام بخش خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه
دکوراسیون اپارتمان
دکوراسیون داخلی