ثبت رایگان کسب و کار

سایر رنگ ها

شما اینجا هستید

دکوراسیون با رنگ های تابستان : لیمویی و هندوانه ای

من عاشق تغییر دکوراسیون فضاهای داخلی در هر فصل هستم؛ از تختخواب گرفته تا وسایل دیگر. با تغییر رنگ، احساس کاملا جدید به آنها می دهیم. اگر می خواهید با در آغوش گرفتن شکوه تابستان در خانه خود به ما بپیوندید، از چیزهای مورد علاقه خود در تابستان الهام بگیرید. نیازی نیست برای اینکه خانه خود را دکوراسیون کرده و در این فصل به خانه خود انرژی و حرکت اضافی بدهید، فراتر از کاسه میوه خود بروید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی
رنگ های تابستانی
لیمویی
هندوانه ای
15 اتاق خواب نوجوان با رنگ دوست داشتنی هلویی

رنگ های عالی، در یک محیط و بخصوص در اتاق خواب نوجوان تفاوت ایجاد کرده و تعیین می کنند که اتاق، گرم به نظر برسد یا سرد، جالب یا کسل کننده. راه های متعددی وجود دارند که می توان با استفاده از آنها اتاق خواب نوجوان را طراحی کرد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب نوجوان
رنگ هلویی
چطور دکوراسیون فوق العاده جذاب و متفاوتی را با رنگ فیروزه ای ایجاد کنیم؟

فیروزه ای، رنگ آبی سبزی است که همه ما آن را می شناسیم و دوست داریم. این رنگ بسیار مرموز بوده و بسیار تنوع دارد. وقتی که آن را در دکوراسیون خانه بکار می بریم، بسیار برجسته می شود. انتخاب پرده های فیروزه ای بنظر ساده می آید. اگر بدانید چگونه آن را با مابقی دکوراسیون اتاق هماهنگ کنید، واقعا آسان خواهد بود.

نویسنده: 
zahra.gh
رنگ برجسته
رنگ بندی
رنگ سرد
رنگ فیروزه ای
اسرار و روانشناسی رنگ نارنجی

در اين مقاله می آموزيد كه چگونه رنگ نارنجی می تواند یک حس دوستانه برای خانه شما ایجاد کند. اگر خانه شما نیاز به انرژی دارد، رنگ نارنجی همان چیزی است که به آن نیاز دارید. نارنجی تصویر مرکبات یا یک غروب تابستانی را به ذهن می آورد و نشانگر شادی و نو آوری است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
رنگ بندی
رنگ نارنجی
روانشناسی رنگ
چگونه و کی از رنگ های برجسته و جیغ در حمام استفاده کنیم

در بیشتر مواقع از رنگ سفید برای حمام و سرویس بهداشتی استفاده می شود. آگاهی از رنگ ها و چگونگی ترکیب آنها به شما این شناخت را می دهد که چه موقع و چگونه از رنگ های جیغ و برجسته همراه با رنگ های خنثی در حمام، مثل سفید، استفاده کنیم. از این گذشته آبی یکی از محبوب ترین گزینه ها برای این اتاق است، اما فهرست سایه رنگ های مناسب، بسیار بیشتر از آن است.

نویسنده: 
elahe
حمام
دکوراسیون
رنگ برجسته
چگونه یک دکوراسیون گرم با استفاده از رنگ ها ایجاد کنیم؟

چگونه یک رنگ می تواند نقشی اساسی در دکوراسیون و دنج و گرم بودن یک خانه بازی کند؟ برای این که یک فضا مانند خانه خودتان حس شود، نیاز دارد دعوت کننده، گرم و دوستانه باشد. شما می توانید با رنگ به تمام آنها دستیابی پیدا کنید. رنگ های خاص مانند قهوه ای، نارنجی و یا قرمز در ایجاد احساسی گرم و دلپذیر در یک اتاق، شناخته شده اند.

نویسنده: 
ida.abdoly
دکوراسیون گرم
رنگ های گرم
دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از رنگ های برجسته

یکی از راه های داشتن یک دکوراسیون عالی که می توانید برای طراحی داخلی حمام خود داشته باشید، استفاده از رنگ ها است. آبی یکی از محبوب ترین گزینه ها برای این اتاق است، اما فهرست سایه رنگ های مناسب، بسیار بیشتر از آن است. طرح های رنگی حمام که شما می توانید امتحان کنید، بسیار زیاد هستند. اما در این مقاله فقط در موارد مربوط به رنگ های برجسته تمرکز می کنیم.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
حمام
دکوراسیون
رنگ برجسته
دکوراسیون با رنگ های برجسته و شاد

رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی شایع ترین ها هستند اما می توانند کمی خسته کننده و یکنواخت شوند. پس چطور است چیزی که کمی بیشتر قابل توجه باشد را امتحان کنید؟ تمام رنگ های محافظه کارانه و سنت های قدیمی را فراموش کرده و سایه رنگ های برجسته و پر جنب و جوش را بکار بندید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون با رنگ
دکوراسیون شاد
رنگ های برجسته