ثبت رایگان کسب و کار

روشنایی و نور پردازی

شما اینجا هستید

32 راه برای روشن کردن زندگی شما با ایده های دکوراسیون با لامپ های رشته ای پر زرق و برق

ایده های دکوراسیون با لامپ های رشته ای، بسیار محبوب شده اند. در سال های نه چندان دور این لامپ ها با دو سبک ارائه شدند: حباب بزرگ و کوچک. حباب های کوچک برای داخل درخت، حباب های بزرگ برای بیرون از خانه، نه چیز دیگری. شما می توانید شکل ها، اندازه ها و رنگ های مختلف این لامپ ها را بصورت LED، التهابی یا جدیدترین تکنولوژی نوری داشته باشید.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع لامپ
روشنایی
روشنایی و نور پردازی
لامپ رشته ای
نور پردازی
آپارتمانی با طرح دکوراسیون نورپردازی شده جادویی

نورپردازی و نور عناصری هستند که می توانند در یک اتاق کل محیط را تغییر دهند. تابش نور با شدت های گوناگون می تواند جوی رمانتیک، یک دکوراسیون پیچیده و ماهرانه یا دکوراسیون داخلی پر از شفافیت و پویایی ایجاد کند.

نویسنده: 
elahe
انواع لامپ
روشنایی
نشیمن ، نورپردازی
نورپردازی و طرح های شگفت انگیز محافظ پریز برق که هیجان را بر می انگیزند

نحوه فراهم شدن نور در اتاق، می تواند نوع شناسایی اتاق را تغییر دهد. به همین دلیل، انتخاب نوع نورپردازی درست در خانه اهمیت زیادی دارد. نوری مانند لوستر معمولا گران و تعویض آن از لحاظ مالی خیلی به صرفه نخواهد بود. ولی با داشتن کلیدهای متفاوت و جذاب، می توان نوع دکوراسیون مربوط به پریزها و کلیدهای برق را تغییر داد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
طرح های شگفت انگیز
نورپردازی
پریز برق
چراغ های آویز کوچک، شادی و روشنایی را به خانه ها می آورند

نوع تجهیزات نوری و روشنایی که شما انتخاب کرده و تمام جزئیاتی که برای آن بکار می برید، بر دکوراسیون و محیط اثرگذار است. تجهیزات نوری چیزهای زیادی در مورد شما می گوید. به عنوان مثال، لوستر های بزرگ و لامپ های آویز بزرگ دراماتیک هستند و نشانگر فردی هستند که دوست دارد بایستد. لامپ های آویز کوچک چه چیزی در مورد شما می گویند؟

نویسنده: 
zahra.gh
انواع لامپ
روشناییی
نورپردازی
طراحی دکوراسیون و نورپردازی های شگفت انگیز و بروز دنیا

نورپردازی با آویزها، جذابیت طراحی دکوراسیون را بسیار بیشتر از لامپ های چسبیده به سقف یا دیوار به نمایش می گذارند. همانطور که اشاره شد اگر شما خانه خود را با یک لوستر، یک لامپ معلق یا چند لامپ معلق تزئین کنید، در هر حال این نورپردازی ها چشم ها را به بالا می کشد. در مقاله " نورپردازی و نورهای معلق که چشم ها را خیره می کند" چند نمونه از این نورپردازی ها را مشاهده کردید. در ادامه مطلب، طرح های بیشتری از آنها را مورد مطالعه قرار خواهیم داد.

نویسنده: 
elahe
انواع لامپ
رنگ های خنثی
روشنایی
نورپردازی
نورپردازی در دکوراسیون و نورهای معلق که چشم ها را خیره می کند

در مقایسه با نورپردازی های چسبیده به سقف یا دیوارکوب ها، نورهای معلق چیزی منحصر به فرد به دکوراسیون اضافه کرده و کمی امروزی تر، پیچیده تر و روی مدتر به نظر می رسند. لامپ های آویزان معمولا بسیار مجلل و با شکوه هستند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
روشنایی و نور پردازی
نورپردازی
نکاتی کاربردی برای نورپردازی آشپزخانه

طرح نورپردازی باید بخشی جدایی ناپذیر از نوسازی و دکوراسیون آشپزخانه باشد. در اینجا دکوملک چند فاکتور اصلی را برای مورد نورپردازی ارائه داده که باید در نظر گرفته شوند. راندل وایتهد (Randall Whitehead)، یک طراح معروف ملی و و نویسنده موضوعات روشنایی مسکونی، می گوید: "نورپردازی اغلب آخرین چیزی است که در طراحی یک آشپزخانه در نظر گرفته شده و اولین چیزی است که از نظر بودجه آن را حذف می کنند."

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
آشپزخانه
نورپردازی
نورپردازی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی یک خانه ی جدید یا نوسازی یک خانه قدیمی، یک فرآیند خلاقانه است. اینکه چگونه چراغ های LED را در این فرآیند به کار ببریم، موضوع بحث این مطلب خواهد بود. هرچند یک امر مهم دشوار است که نیاز به مقدار زیادی کار دارد. اما اگر ابزار لازم را در اختیار داشته باشید، طراحی داخلی می تواند یک پروژه بسیار لذت بخش و حتی سرگرم کننده نیز باشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
سقف کاذب
نورپردازی
چراغ های LED
ایده های چشمگیر روشنایی و درخشان کردن گذرگاه های حیاط
نورپردازی و روشنایی حیاط، آخرین مورد در زمان دکوراسیون حیاط ها و خانه باغ ها است که تاکیدی بر زیبایی آنها تحت نور مخصوص است. از آنجا که نورپردازی ویژه گران نیست، تا حد زیادی می تواند ظاهر منطقه اطراف خانه را به محل تجمع خوشایندی برای خانواده و دوستان تغییر دهد. سفارش دادن نور مناسب برای حیاط واقعا مهم است، به همین دلیل، ما در این مقاله چند ایده برای نورپردازی مناسب گذرگاه ها در حیاط خانه تان ارائه می دهیم.
نویسنده: 
Negin.Fealegari
خانه باغ
روشنایی و نور پردازی
طراحی محوطه
نورپردازی رویایی فضای خانه های باز

ارائه فضایی هندسی، زیبا، پیچیده و در فضایی آزاد در شهر کلن آلمان در سال 2016 به ایده شرکت زندگی دایونی (Living Divani) از دکوراسیون یک خانه، به مرجعی برای طراحی مبلمانی فوق العاده عالی و کامل، نسبت های هماهنگ و درک احساس لوکس بودن، اشاره دارد. درخشانی و پویایی آبشارگونه چراغ ها، به بازدید کننده یک منطقه نشیمن بزرگ را جلوه می دهد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
نشیمن
نورپردازی