ثبت رایگان کسب و کار

رنگ های خنثی

شما اینجا هستید

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

انگشت اشاره را از طراحی دکوراسیون داخلی ملایم خود دور کنید و با استفاده از این نکات، بیاموزید که چگونه زمینه رنگی خنثی آن را تقویت کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی
چطور به رنگ های خنثی یک تکان ماهرانه در دکوراسیون فضای خود بدهیم

با رنگ های خنثی رقابت نکنید. آنها را کامل کنید! چطور می شود این رنگ ها را در دکوراسیون خود بصورت موثر بکار ببریم؟ باید اقرار کنیم همانطور که رنگ های برجسته محبوب هستند، بهترین حالتی که اکثرا دوست دارند این است که این رنگ ها با محدویت و با استراتژی بکار برده شوند. کمی رنگ برجسته می تواند اثر زیادی داشته باشد و ایجاد این اثر بسیار ساده خواهد بود!

نویسنده: 
zahra.gh
انتخاب رنگ
ترکیب رنگ
دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی
فضای داخلی
چگونه با رنگ های خنثی یک دکوراسیون زیبا داشته باشیم؟

قبل از اینکه بدانید چگونه می توان یک دکوراسیون تک و جذاب با رنگ های خنثی داشته باشید، ابتدا نیاز هست تا "معنا و مفهوم رنگ های خنثی" را درک کرده باشید. پس قبل از اینکه به خواندن این مطلب ادامه دهید، به مطلب لینک شده مراجعه کرده و سپس ادامه ی این مقاله را مطالعه نمائید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
خنثی
دکوراسیون
رنگ های خنثی
رنگ خنثی چیست: معنا و مفهوم رنگ های خنثی

این مقاله مفهوم رنگ خنثی را بیان کرده و می گوید که چگونه با این رنگ ها بهترین دکوراسیون را می توانید داشته باشید. فکر می کنید رنگ بژ (رنگ قهوه ای روشن مایل به زرد و خاکستری) خسته کننده است؟ در این باره تجدید نظر کنید. فضاهای داخلی خنثی درست مثل همیشه محبوب هستند و چندین دلیل خوب برای آن وجود دارد. 

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون با رنگ خنثی
رنگ خنثی