ثبت رایگان کسب و کار

رنگ قهوه ای

شما اینجا هستید

چه رنگ هایی با قهوه ای جور هستند؟

رنگ قهوه ای اغلب از سوی کسانی که به آن برچسب کسل کننده می زنند، با بد نامی مواجه می شود. به جای آن باید برکیفیت غنی آن تاکید داشت؛ گرم تر از سیاه یا خاکستری زغال سنگی بوده و نوع پر رنگ، رنگی دراماتیک است.

نویسنده: 
ida.abdoly
دکوراسیون قهوه ای
رنگ بندی
رنگ قهوه ای
ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

زمینه ی خنثی در تن های قهوه ای می تواند یک رنگ عالی برای هر سبکی از طراحی دکوراسیون باشد. می توان این رنگ کامل را با مکمل های براق ترکیب کرد یا آن را با الگوهایی برای بالا بردن زیبایی در خانه، پوشاند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
دکوراسیون فهوه ای
رنگ قهوه ای
5 ترفند جذاب و حرفه ای برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

دنیای پوشیده از رنگ های پاییز شگفت آور بنظر می رسد. مبنای این گروه از رنگ های زیبا که در دکوراسیون بسیار کاربرد دارد، رنگ قهوه ای است. رنگی زمینی، گرم، ملایم و رضایت بخش که ما را به آرامش دعوت می کند. در اینجا راه های جذابی برای کار با این رنگ دراماتیک ولی نامطلوب در دکوراسیون خانه آمده است.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون فهوه ای
رنگ قهوه ای
دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی

کاناپه و مبلمان تیره، یک مورد بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق نشیمن می تواند باشد. بستگی دارد دید شما نسبت به آن چگونه باشد. در اینجا داستانی در مورد یک کاناپه قهوه ای رنگ بیان شده و عکس هایی برای گرفتن بهترین ایده در رابطه با دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی در اختیار شما قرار داده ایم.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
دکوراسیون اتاق نشیمن
قهوه ای
مبلمان
مبلمان قهوه ای
کاناپه
چه رنگ هایی بخوبی با رنگ قهوه ای در اتاق خواب هماهنگ هستند؟

رنگ قهوه ای گاهی اوقات نه تنها در اتاق خواب بلکه در کل خانه بیش از حد در دکوراسیون داخلی به چشم می آید. رنگ  قهوه ای یک رنگ خنثی و گرم و بسیار متنوع است و مجموعه ای کامل از احتمالات در استفاده از این رنگ در خانه وجود دارد. چه رنگ هایی را می توان با رنگ قهوه ای ترکیب کرد؟ این یک سوال خوب است و ما در اینجا به آن پاسخ می دهیم.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
رنگ بندی
رنگ قهوه ای
اسرار و روانشناسی رنگ قهوه ای

چرا این رنگ زمینی حس امنیت ایجاد کرده و چگونه می توانید از آن سود ببرید؟ اگر رنگی می خواهید که خانواده و دوستانتان را به آرامش دعوت کند، رنگ قهوه ای می تواند حل مشکل شما باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اسرار رنگ قهوه ای
روانشناسی رنگ
قهوه ای