ثبت رایگان کسب و کار

رنگ قرمز

شما اینجا هستید

ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز
راهنمایی رنگ ها: چطور با رنگ قرمز در دکوراسیون محیط خود کار کنیم؟

رنگ قرمز برای کاربرد های کوچک نمی باشد، در ادامه نحوه استفاده از برجستگی آن برای ایجاد حس زنده بودن در اتاق آمده است. قرمز رنگ آتش، عشق، محبت و خون است. در چین این رنگ با شادی ارتباط دارد. در ژاپن قرمز با هروئیسم رابطه دارد. با هر چیزی که ارتباط داشته باشد، رنگی قدرتمند و زیباست. قرمز حقیقی یک رنگ اصلی است ولی طبف رنگی آن وسیع است، از صورتی (سفید با کمی قرمز در آن) تا بنفش.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون با رنگ
رنگ قرمز
دکوراسیون با رنگ قرمز: بایدها و نبایدها

رنگ قرمز لاکی باشد یا آجری، درخشش آن غیر قابل انکار است. ولی با وارد کردن مقدار زیادی رنگ قرمز به دکوراسیون اتاق (میز، صندلی، پایه میز، فریم قاب عکس ها) یاد گرفتیم که رنگ ها تا هر اندازه هم که برجسته و جذاب باشند، باید با دقت بکار برده شود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون با رنگ
رنگ قرمز
چگونه با صورتی مایل به قرمز دکوراسیون کنیم

صورتی مایل به قرمز به یک موفقیت در دکوراسیون خانگی تبدیل شده است. چگونه می توان با این رنگ جالب دکوراسیون انجام داد؟ بکار بردن این رنگ مبهم همراه با طرح خانه می تواند فریب دهنده باشد. یکی از موضاعاتی که این رنگ را به یک رنگ چالش برانگیز برای دکوراسیون تبدیل می کند، شهرت آن بعنوان یک رنگ عمدتا زنانه است.

نویسنده: 
elahe
رنگ بندی
رنگ صورتی
رنگ صورتی مایل به قرمز
رنگ قرمز
6 زمینه رنگی قرمز که ایده های دکوراسیون سفید و خاکستری را برجسته می سازد

ایده های دکوراسیون سفید و خاکستری با زمینه قرمز می تواند سبک های برگشتی شاد و عالی را به خانه های مدرن وارد کند. این رنگ بندی با شفاف تر کردن طراحی داخلی خانه، طرح اتاق را بهبود بخشیده و به آن انرژی می دهد. خانه شاداب، زمینه رنگی سفید و قرمز عالی دارد که اگر هر کسی که از ایده های جسورانه و جدید استقبال می کند و یا می خواهد ترکیب های رنگی جالب را تجربه کند، قدردان آن خواهد بود.

نویسنده: 
elahe
ترکیب رنگ
دکوراسیون با رنگ
رنگ خاکستری
رنگ سفید
رنگ قرمز
آیا قرمز رنگ عشق است و چگونه در دکوراسیون استفاده می شود؟

رنگ قرمز باعث ایجاد هیجان، محبت و عشق در افراد می شود. استفاده از این رنگ به مقدار مناسب در دکوراسیون می تواند تاثیر عالی در روابط و گرمی خانواده داشته باشید. حالا چگونه می توان انواع این رنگ را شناخت، در این مقاله موضوع اصلی بحث خواهد بود. در مقاله "سایه های رنگ قرمز چه رنگ هایی هستند؟" با چند مورد از انواع این رنگ آشنا شدید. در این مطلب نیز می توانید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب نمائید.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون با رنگ
رنگ قرمز
روانشناسی رنگ قرمز
سایه های رنگ قرمز چه رنگ هایی هستند و چگونه از آنها در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

رنگ قرمز یکی از سه رنگ اصلی بوده (قرمز، زرد و آبی) و در میان تمام رنگ ها، یکی از قدرتمند ترین رنگ ها است که احساسات را تهییج می کند. در این مطلب می آموزید که چگونه می توان از این هیجان در دکوراسیون استفاده کنیم؟ 

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون با رنگ
رنگ قرمز
روانشناسی رنگ قرمز
ایده های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ قرمز

 

رنگ قرمز رنگی قدرتمند و گرم برای اتاق نشیمن است. طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ قرمز مکانی دنج و گیرا و پویا و سرشار از زندگی را به ارمغان آورده و محیط هایی بسیار سرگرم کننده می باشند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق نشیمن
رنگ قرمز
طراحی دکوراسیون
اسرار و روانشناسی رنگ قرمز

در مقاله "روانشناسی رنگ ها" کاربرد و ویژگی های رنگ ها بطور کلی مورد بررسی قرار گرفته و در انتهای آن، کاربردها و نحوه استفاده از تک تک رنگ ها بصورت جداگانه در مقالات مختلف، بحث شدند. در این مقاله به مقوله ی روانشناسی و کاربردهای رنگ قرمز پرداخته شده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
رنگ قرمز
روانشناسی رنگ قرمز
قرمز
پنج ایده کاربردی برای تزئین و دکوراسیون با رنگ قرمز

رنگ قرمز تقریبا با هر طرح رنگ به خوبی ترکیب می شود، اما چگونه با رنگ قرمز بدون اینکه در استفاده از آن زیاده روی شود، دکوراسیون انجام دهیم؟ در این مقاله، دکوملک پنج روش سریع و آسان برای اضافه کردن رنگ قرمز به خانه تان را ارائه می دهد. قرمز رنگ عشق است، اما اگر شما در مورد این رنگ حساس هستید، ممکن است از دیدن قرمز (به معنای واقعی کلمه) در خانه خود بیش از حد پرشور شوید. قرمز می تواند به همه جا برود؛ از شادی و خوشحالی به عصبانی و پرخاشگری.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
رنگ قرمز