ثبت رایگان کسب و کار

رنگ سبز

شما اینجا هستید

چگونه رنگ سبز را در دکوراسیون خود بکار بریم؟

رنگ سبز یکی از تازه ترین و آرامش بخش ترین رنگ هایی است که در دکوراسیون میتوان به کار برده و از نظر روانشناسی به اثبات رسیده است. در این مقاله می آموزید که چگونه از این رنگ استفاده کنیم. چنانچه مقاله" ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز" را مطالعه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم ابتدا نگاهی به آن انداخته و سپس ادامه مطلب را در این مقاله مطالعه نمائید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون سبز
رنگ سبز
 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

اگر از اطلاعات جدید و عکس هایی که برای الهام گرفتن آمده اند، چیزی جمع آوری نکرده اید می توانید از آن دسته از افرادی باشید که شدیدا علاقمند به بیرون از خانه بوده و دوست دارند طبیعت را به دکوراسیون داخلی خانه خود بیاورند. رنگ سبز رنگ جنگل ها، زمین های سرسبز، تپه ها، مزارع و ساقه گل ها است. این رنگ انواع مختلفی داشته و می تواند حالات مختلفی به اتاق شما بدهد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
دکوراسیون سبز
رنگ سبز
اسرار و روانشناسی رنگ سبز

در این مقاله می آموزید که چرا سبز، سایه آرامش بخش طبیعت، خنثی بوده و برای هر فضا ایده آل است. رنگ سبز نشان دهنده رشد و تازه سازی است. شما این رنگ را با زمینه های گیاهی، برگ های خوشمزه و هدایای دیگر طبیعت همقطار می دانید، پس احساس آرام بخشی را به یک اتاق می بخشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
رنگ سبز
روانشناسی رنگ سبز
سبز
آیا رنگ سبز برای کسب و کار خوب است؟

رنگ سبز برای کسب و کار می تواند یک تحفه و مزیت باشد. به طور کلی رنگ سبز همقطار با سرزندگی و نو بودن و رشد است. همچنین این رنگ، با رنگ پول مرتبط بوده و اتصال محکمی با طبیعت و محیط زیست دارد. بسیاری از برندهای معروف کسب و کار مانند استارباکس (Starbucks) ، بلوک های اچ اند آر بلاک (H&R Block) و هینکن (Heineken)، ارزش داخل کردن رنگ سبز در کسب و کارشان را کشف کرده اند. 

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون فضای کسب و کار
رنگ سبز