ثبت رایگان کسب و کار

رنگ زرد

شما اینجا هستید

با دکوراسیون با رنگ زرد شادی و نشاط و لذت زندگی را به فضای خود بیاورید

اگر بدنبال مقدار زیادی نور خورشید در دکوراسیون منزل خود هستید، نگاهی به این مجموعه از اتاق ها با رنگ زرد داشته باشید تا بتوانید آنها را در خانه خود بکار ببرید. برای افزودن یک پرتو شاد به اتاق نشیمن می توان با وسایل، بالش، تاج تخت، قاب عکس یا حتی یک صندلی کوچک یا یک صفحه تزئینی شروع کرد. ولی اگر می خواهید به سراغ زمینه بروید، یک دیوار را با زرد متفاوتی رنگ کرده و یا کاناپه را دوباره روکش کنید.

نویسنده: 
elahe
اتاق زرد
دکوراسیون با رنگ زرد
دکوراسیون منزل
رنگ زرد
تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

تختخواب و اتاق خواب خود را با خورشیدی ترین پرتو طبیعت یعنی رنگ زرد دکوراسیون کرده تا موقع بیدار شدن هر روز صبح احساس راحتی و آرامشی که آن را دوست دارید، ایجاد شود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب زرد
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون با رنگ زرد
رنگ زرد
رنگ زرد قرار است یک بازگشت و تحول عظیم در دکوراسیون داشته باشد

اکنون رنگ زرد را امتحان کنید و از همه جلوتر باشید. در طراحی داخلی دکوراسیون ، رنگ زرد یک مشکل بسیار کوچک دارد. مانند رنگ آبی در سطح جهان دوست داشته نمی شود. مانند خاکستری شیک نیست. مانند مشکی پیشرو نیست یا مانند قرمز با نشاط و مهیج نیست. احتمالا به همین دلایل است که بسیاری از افراد در تصمیم گیری در مورد رنگ متناسب با خانه هایشان، از بخش رنگ زرد، بدون توجه عبور می کنند.

نویسنده: 
zahra.gh
انتخاب رنگ
ترکیب رنگ
رنگ بندی
رنگ زرد
زرد
بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی با رنگ زرد

اتاق کار خانگی یکی از موارد مورد علاقه بسیاری از مردم می باشد. ولی اینکه چه طراحی دکوراسیون و چه رنگی را بکار ببریم، یکی از سوال هایی است که در این مقاله پاسخ داده می شود. رنگ زرد یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید برای تمرکز و کارایی بیشتر اتاق کار خود داشته باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق کار
رنگ زرد ، دکوراسیون اداری
چرا رنگ زرد بهترین رنگ برای طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی است؟

طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی باید بر اساس سلیقه شخصی صورت گیرد. پیش از تصمیم گیری در مورد مواد، ابزار و آیتم های اتاق کار خانگی با رنگ زرد، مهم است که ابتدا مشخص کنید که ظاهر مدرن می خواهید یا سنتی یا ترکیبی. انتخاب رنگ زرد بعنوان رنگ اصلی اولین گام است. گام های بعدی بر اساس عوامل و ملاحظات متعددی خواهد بود.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق رسانه
اتاق کار
رنگ زرد

اسرار و روانشناسی رنگ زرد

رنگ زرد خوش بینی و نیک بینی به خانه شما داده و احساس شادی را در وجود تمام افرادی که وارد آن خانه می شوند، ارتقا می دهد. زرد حافظه را فعال می کند، سیستم عصبی را تحریک می کند، ارتباطات را ارتقا می دهد و باعث جرقه خوردن خلاقیت می شود. رنگ را کنترل کنید  تا بتوانید مود و سطح انرژی را کنترل کنید.