ثبت رایگان کسب و کار

رنگ بنفش

شما اینجا هستید

چگونه کاناپه بنفش را با دکوراسیون اتاق نشیمن هماهنگ کنیم؟

بنفش یک رنگ جادویی آمیخته با شکوه است. نوعی رنگ که تمایل خواهید داشت آن را به اتاق خود اضافه کنید. این مطلب به شما می گوید که چگونه این کار را انجام دهید. با انجام این کار متوجه می شوید که دکوراسیون اتاق نشیمن بهتر شده است. اگر می خواهید یک اثرگذاری در دکوراسیون اتاق داشته باشید، کاناپه بنفش بکار ببرید.  قطعا کانون توجه اتاق شما خواهد شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق نشیمن
بنفش
مبل و کاناپه
رنگ اسطوخودوس یا بنفش کمرنگ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

به منظور شناسایی اسطوخودوسی بعنوان یک رنگ و اینکه چگونه می توان آن را در دکوراسیون بکار برد، ما ابتدا باید میان بنفش و ارغوانی تمایز قائل شویم. این دو رنگ اغلب بجای یکدیگر بکار می روند، اگرچه به موارد متفاوتی اشاره دارند. درست است که هر دو با مخلوط کردن قرمز و آبی درست می شوند ولی با نسبت های متفاوت. ارغوانی به آبی و بنفش به قرمز نزدیک تر است.

نویسنده: 
zahra.gh
اسطوخدوسی
بنفش
رنگ بنفش
اسرار و روانشناسی رنگ بنفش

رنگ بنفش، رنگ خانواده سلطنتی و خلاقیت، ترکیبی از آبی آرامش بخش و قرمز هیجان انگیز است. این رنگ می تواند خصیصه خوش رنگی به اتاق های مختلف خانه اضافه کند. این رنگ، بسته به نوع رنگ آمیزی و یا سایه ی آن، می تواند دراماتیک و یا ساکت و آرام باشد. رنگ شاهوار می تواند غنا و ثروت را به یک فضا یا حالت درام را به اتاقی ساده از نظر معماری ببخشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
بنفش
رنگ بنفش
روانشناسی رنگ