ثبت رایگان کسب و کار

رنگ آبی

شما اینجا هستید

آبی و سفید آرامش بخش ترین رنگ های دکوراسیون

در مباحث روانشناسی رنگ ها، رنگ های آبی و سفید را جزو رنگ های آرامش بخش دسته بندی کرده اند. چگونگی کاربرد این رنگ ها و ترکیب شان موضوح بحث این مقاله خواهد بود. در بخش قبلی این مقاله با عنوان "دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید" نمونه هایی از این ترکیب رنگ مورد بررسی قرار گرفتند. در ادامه با ایده های بیشتری آشنا خواهید شد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون داخلی
رنگ ابی
رنگ سفید
دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق های پوشیده با ترکیب رنگی و زمینه رنگی آبی و سفید ، دریا و آسمان و چند تکه ابر را به ذهن می آورد. این رنگ ها زمینه ای راحت و مدرن و آرام و سرد بوده و با الهام از آنها، اتاق های ما با ترکیب رنگی بدون زمان دکوراسیون خواهد شد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
رنگ ابی
رنگ سفید
چگونه رنگ آبی درست را انتخاب کنیم

در این مقاله ده نوع رنگ آبی معرفی شده و کاربردها و ویژگی های هر یک، همراه با عکس هایی از آن نوع رنگ، بطور جداگانه بحث شده اند. بسیاری از مردم می گویند آبی رنگ مورد علاقه شان است. به منظور قدردانی از محبوبیت رنگ آبی، شما باید درک کنید این رنگ، برای اکثر مردم نشانگر چیست: حس استقلال، افتخار، نو سازی، ثبات.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
آبی
رنگ آبی
کاربرد رنگ آبی
اسرار و روانشناسی رنگ آبی

در این مقاله می آموزید که چگونه فضاهای داخلی که با رنگ آبی تزئین شده اند، بسته به درجه رنگ، را می توان آرام بخش و یا انرژی زا کرد. اما قبل از ادامه ی خواندن این مطلب حتما "روانشناسی رنگ ها" را مورد بررسی قرار داده و بهترین رنگ که مناسب سلیقه و خانه شما هست را به کمک مقاله های روانشناسی ارائه شده توسط دکوملک، انتخاب کنید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
آبی
رنگ آبی
روانشناسی