ثبت رایگان کسب و کار

رستوران و کافی شاپ

شما اینجا هستید

انتخاب پارچه در خرید مبلمان و صندلی

زمانی که برای خرید میز و صندلی به یک فروشگاه بزرگ مراجعه می کنید و یا حتی اگر قصد داشته باشید که برای

نویسنده: 
سمیرا
خرید میز و صندلی، میز و صندلی، مشاور طراحی داخلی رستوران، راه اندازی رستوران
نما و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و دلنشین چند کافی شاپ در دنیا

یکی از مهمترین عواملی که مشتریان را به داخل یک کافی شاپ می کشد، نما و دکوراسیون داخلی آن است. وقتی کسی داخل کافی شاپ شما می شود، انتظار دارد با فضایی دنج و خصوصی که احساس امنیت می کند روبرو شود. در این مقاله با نمونه هایی از این فضاهای دنج و خصوصی آشنا می شوید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان
کافی شاپ های سرتاسر دنیا و جزئیات دکوراسیون داخلی چشمگیر آنها

در خصوص یک فنجان قهوه یک چیز خیلی خاص است، بویژه زمانیکه در یک فضای عمومی و بیرون از خانه آن را صرف می کنید. کافی شاپ ها همه انواع طراحی های دکوراسیون داخلی جالب را دارند و اغلب تجربه شما را خاص و منحصر بفرد می سازند. برخی بر جزئیات مرتبط با قهوه تاکید دارند و برخی بر جزئیات معماری و طراحی. در این خصوص هیچ قانونی وجود ندارد، بنابراین بهتر است ببینیم چه چیزی هر یک از این مکان ها را خاص کرده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان
12 طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ در سرتاسر دنیا

کافی شاپ ها بدون توجه به اینکه در کجای دنیا هستند همیشه موارد مشترکی در طراحی دکوراسیون داخلی خود دارند، دنج بودن و گرمایی که با مفهوم آنها همراه است. کافی شاپ ها شبیه یک محیط کوچک و صمیمی می باشند و بویی شبیه قهوه دارند و مزه شکلات. البته هر کافی شاپی ویژگی های خاص خودش را از نظر طراحی دارد. بهتر است به چند مورد نگاهی بیندازیم:

نویسنده: 
zahra.gh
طراحی داخلی کافی شاپ
طراحی دکوراسیون داخلی
کافی شاپ
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها

میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و منازل مسکونی یکی از مهمترین مسائلی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در واقع میز قهوه نماد زیبایی نشیمن برای چندین دهه بوده و از میزهای ساده به میزهایی با ساختار هوشمندانه در خانه های امروزی تکامل یافته است.

نویسنده: 
elahe
قهوه خوری
میز
نشیمن
کافی شاپ
سبك روستيك: عناصر خانگی قابل کاربرد در یک دکوراسيون روستایی

سبک روستيک طرحی است با تاکید بر زیبایی طبیعی و شامل بافت های الهام گرفته از طبیعت، رنگ های ساده و زمینی (خاکی) و گرمای ارگانیک می شود. اگر چه این سبک ممکن است امروزه سنگین و تیره به نظر برسد. سبک روستيک معاصر در چند سال گذشته ایجاد شده که تازه، حقیقی، روشن و زمینی به نظر می رسد. 

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
سبک روستایی
سبک روستیک
سبک های دکوراسیون
چگونگی مراقبت از سطوح حجمی استارون و سینک آشپزخانه

در مقاله "آشنایی با سنگ استارون" و دیگر مقاله های مرتبط با سنگ مصنوعی استارون، ویژگی ها و خصوصیات این نوع از ماده مورد بررسی قرار گرفته و معرفی کاملی از آن ارائه گردید. در این مقاله به نکات ضروری جهت حفظ و مراقبت از لوازم ساخته شده از استارون بحث خواهند شد. یکی از بهترین ویژگی های مربوط به سطوح استارون و سینک ها، دوام آنها است. اما حتی با دوام ترین چیزها نیازمند به یک مراقبت توام با عشق است. برای حفظ زیبایی سینک استارون یا سطح خود دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
استارون
سنگ استارون
سنگ مصنوعی استارون
آشنایی با سنگ استارون

در مقاله های "سامسونگ فقط تلویزیون نمی سازد!" و "کاربرد سطوح استارون در آزمایشگاه ها و فروشگاه ها" سنگ استارون معرفی شده و چند کاربرد آن مورد بحث و بررسی قرار گرفتند. این مقاله اطلاعات جامع تری در مورد سنگ های مصنوعی استارون و انواع طرح ها و رنگ های آن ارائه کرده و سپس برخی دیگر از کاربردهایشان را مطرح می کند. در کل، در این مقاله اطلاعات جامع تر و کامل تری از این نوع سنگ ها در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
استارون
سامسونگ
سنگ استارون