ثبت رایگان کسب و کار

راه پله

شما اینجا هستید

ایده های دکوراسیون راه پله در ده طرح خلاقانه

راه پله معمولا اولین چیزی است که موقع ورود به یک خانه یا خانه کوچک آن را می بینید. بنابراین زمانی صرف کنید تا آن را به یک کانون توجه حقیقی تبدیل کنید. از ایده های خلاقانه دکوراسیون الهام بخش سایت طراحی دکوراسیون دکوملک برای طراحی این بخش از خانه استفاده کنید.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه دکوراسیون
راه پله
پله
پله مارپیچ
ایده های زیبای دکوراسیون راه پله داخلی و طرح های تیر میانی پلکان مارپیچ

راه پله داخلی برای خانه های دوبلکس یک الزام هستند. در عین حال یک المان بزرگ دکوراسیون در خانه نیز می باشند. راه پله المان های متعددی داشته و پله مارپیچ یکی از آنها است. اهمیت تیر میانی پلکان مارپیچ قابل توجه است چرا که نقش مهمی در استحکام و دوام نرده ها دارد. میله های پله مارپیچ طبق تعریف، بالا یا پایین پله ها را نگهداشته و اگرچه یک عنصر قدیمی طراحی راه پله است ولی تنوع آن بسیار زیاد می باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
راه پله
راه پله مارپیچ
دکوراسیون های شیک و دلچسب برای داشتن هتلی متفاوت

یکی از فاکتورهای داشتن هتلی متفاوت، داشتن دکوراسیون و امکاناتی متفاوت نسبت به اقامتگاه های دیگر است. اینکه تا چه اندازه یک هتل یا اقامتگاه بتواند نیاز مهمان خود را برطرف کرده و خاطره ای خوب در ذهن او بجا بگذارد از مواردی است که صاحبان هتل باید مد نظر خود داشته باشند. در واقع هتل فقط جایی برای یک شب ماندن نیست. بلکه باید جایی باشد تا مهمانان از امکانات و زیبایی آن لذت کافی را ببرند. در این مقاله به برخی از این موارد اشاره شده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون هتل
هتل و اقامتگاه
هتلداری
راه پله های جذاب و دیدنی در سرتاسر جهان

راه پله ها ممکن است کوچک و باریک باشند، اما این بدان معنا نیست نمی توانند از همان نوع دکوراسیونی که برای بقیه محیط های خانه خود استفاده می کنید، بهره نبرند. این ایده های جذاب در دکوملک، به شما راه کارهای جالبی برای تزئینات راه پله خانه تان ارائه می دهد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
راه پله
راه پله خارق العاده مارپیچ فروشگاه معتبر فورتنوم و میسون در انگلیس

طراحی فروشگاه معتبر فورتنوم و میسون (Fortnum & Mason) در پیکادلی شامل نوسازی 62000 فوت مربع از فضای جزئی فروشی بالغ بر شش طبقه و پنج رستوران جدید می شود. یکی از چالش های اصلی بهبود ارتباط بصری بین طبقات تجاری، و همچنین بهبود گردش عمودی با تشویق خریداران بر روی طبقات فوقانی بود.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
فروشگاه