ثبت رایگان کسب و کار

دیوارپوش و کاغذ دیواری

شما اینجا هستید

24 ایده استیکر ها و کاغذ دیواری های جذاب برای طراحی داخلی مبتکرانه

 اغلب اوقات خوانندگان مطالب ایده هایی برای بهبود نمای کلی اتاق خود از ما می خواهند. این ایده های دکوراسیون داخلی که در اینجا مطرح شده اند پاسخی است که بدنبال آن بودید. استیکر ها و کاغذ دیواری ها که به آسانی روی دیوار بکار می روند، برچسب های از قبل برش خورده ای می باشند که به سادگی باز شده و در محل مورد نظر چسبانده می شوند.

نویسنده: 
elahe
استیکر
کاغذ دیواری
بلکا چیست و چه کاربردهایی در دکوراسیون دارد؟

اولین تاثیر گذاری ها، دراز مدت ترین تاثیرات خواهند بود و ما بر این باوریم که دیوار ها نقش برجسته ای در دکوراسیون یک اتاق، ساختمان یا خانه دارند. در تغییر دکوراسیون اتاق، دیوار، خانه یا ساختمان، بلکا یک ترکیب عملکردی منحصر بفرد ارائه می دهد، سبکی متنوع که به شما کمک می کند یک طرح برجسته داشته باشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
بلکا
دکوراسیون دیوار
دیوارپوش
25 اتاق خواب و فضاهای باحال با کاغذ دیواری های رنگی رنگی!

می دانیم که کاغذ دیواری می تواند ترسناک باشد. در عین حال می تواند ظاهر عجیبی در اتاق خواب و فضاهای خانه داشته باشد. امروزه با انواع کاغذهای مثل عکس برگردان و حتی کاغذ های رنگی قابل برداشته شدن، کاغذ دیواری بیشتر در دسترس قرار گرفته است. بنابراین امروز ما 22 مورد از اتاق های مورد علاقه با کاغذ دیواری های رنگی رنگی و براق را با شما به اشتراک می گذاریم. بخوانید و از آنها الهام بگیرید!

نویسنده: 
elahe
اتاق خواب
دکوراسیون دیوار
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری رنگی
دکوراسیون های خاص با رنگ خاکستری : دیوار ها و وسایل جانبی

مخلوطی میان سیاه و سفید، رنگ خاکستری طبق تعریف یک رنگ خنثی بوده ولی سایه رنگ های متنوعی دارد. دکوراسیون با این رنگ، آرامش زیبایی را در وجودتان می کارد. دامنه این رنگ، از کمرنگ فاخته گرفته تا تیره ذغال سنگی، خاکستری را مانند هر رنگ دیگری متنوع کرده است. در اینجا نحوه استفاده از خاکستری روی دیوار ها و نحوه دکوراسیون با خاکستری بعنوان یک رنگ اصلی در وسایل، مبلمان، پارچه ها و غیره، ارائه شده است.

نویسنده: 
elahe
اتاق خاکستری
دکوراسیون با رنگ
دیوار خاکستری
رنگ بندی
رنگ خاکستری
نشیمن خاکستری
10 طرح منحصر بفرد کاشی برای طراحی دکوراسیون دیوار ها و کف خانه شما

با دامنه وسیعی از جنس مواد، رنگ ها و اندازه ها، کاشی ها بسیار متنوع بوده و می توان از آنها در هر بخشی از خانه برای طراحی دکوراسیون دیوارها و کف استفاده کرد. آیا آماده هستید با آخرین نوآوری ها در کاشی ها یک تحول در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید؟ در اینجا 10 شیوه منحصر بفرد برای طراحی کاشی در خانه آمده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون کف
دیوارپوش
کاشی
کف و کفپوش
 این رنگ نیست، کاغذ دیواری هم نیست، بلکا است!

در این مطلب تفاوت و جذابیت های بلکا بجای استفاده از کاغذ دیواری برای پوش دیوار مورد بررسی قرار گرفته اند. دیوار ها در خانه و در دفتر کار مهم هستند. رنگ ها، طرح ها و بافت های گوناگون دیوار ها، انواع مختلفی از محیط ها و اثرگذاری های طولانی مدت را فراهم می کنند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ایده های خلاقانه
بلکا
دکوراسیون دیوار
دیوارپوش
ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

طرح دکوراسیون اتاق کنفرانس باید به گونه ای باشد که راحتی را به همراه آورده و بر محل نشستن کاربران در اتاق تاکید داشته باشد. پردازشی که برای دیوار این اتاق بکار می برید به سطح شخصی سازی و سایر الزمات اختصاصی وابسته است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کار
اتاق کنفرانس
محیط اداری
ایده های عالی و آسان برای دکوراسیون دیوار

راه ها و ایده های مختلفی برای تغییر ظاهر خانه و طراحی دکوراسیون دیوار ها وجود دارند، چرا که پس از یک مدت طولانی اگر واقع بین باشیم، دیگر خانه کنونی تان را دوست ندارید و از دکوراسیون و طراحی موجود خسته می شوید. برخی از این ایده ها در مقاله "ایده های خلاقانه برای دکوراسیون دیوار و محیط شما" مطرح شدند. در این مقاله با راه های بیشتری آشنا خواهید شد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
دکوراسیون دیوار
دیوارپوش
ایده های خلاقانه برای دکوراسیون دیوار و محیط شما

اکنون که در فصل پاییز هستیم، ایده های خلاقانه برای دکوراسیون دیوار، بهترین فکر برای زیباسازی مجدد خانه هایمان خواهد بود. الان بهترین زمان برای الهام گرفتن از مجموعه ایده های "خودتان بسازید" است. هزاران راه مختلف برای زیبا کردن دیوار های خانه یا اداره شما وجود دارد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
ایده های دکوراسیون
دکوراسیون دیوار
دکوراسیون و رنگ آمیزی مانند حرفه ای ها

رنگ آمیزی و نقاشی، یکی از اصولی ترین کارهایی است که در دکوراسیون یک محیط باید به آن توجه کرد. کاری نیست که بتواند بدون تجربه یا آموزش صورت پذیرد. در مقاله "رنگ آمیزی و نقاشی اتاق بدون کثیف کاری، نشتی و چکه کردن" ترفندهایی برای هر چه بهتر و تمیزتر رنگ آمیزی و نقاشی کردن فضای زندگی خود مطرح کردیم. در این مطلب نیز چند نکته جدید به موارد ذکر شده اضافه می کنیم.

نویسنده: 
zahra.gh
دیوار
رنگ آمیزی
نقاشی دیوار