ثبت رایگان کسب و کار

دکوراتور خانه خود باشید

شما اینجا هستید

ایده های دکوراسیون که واقعا آپارتمان اجاره ای شما را بدون ایجاد خطری برای رهن تان، تغییر می دهند

خانه و یا آپارتمان اجاره ای مزایا و معایبی دارد که مهمترین آن نوع دکوراسیون و فضایی است که دوست دارید در آن زندگی کنید. اجاره کردن بجای مالکیت قطعا مزایای خودش را دارد. شما انعطاف تغییر موقعیت خود در پایان قرارداد را دارید. نیازی نیست نگران مالیات دارایی باشید و اغلب اوقات تعمیرات خانه هزینه ای برای کیف پول شما نخواهد داشت.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های خلاقانه
ایده های دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
فضای داخلی
فضای نشیمن خود را با این ایده های رویایی دکوراسیون دوباره زنده کنید

با بهترین ایده های دکوراسیون برای یک زندگی رویایی، فضای اتاق نشیمن خانه خود را شخصی سازی کنید. یک فرد عاقل، زمانی گفته است که: خانه جایی است که قلب در آن است. یک خانه واقعی، برای خانواده ما امنیت و سر پناه فراهم می کند. یک خانه رویایی جای است که ما آرزو داریم یک شیوه زندگی بسازیم و با رؤیاهایمان زندگی کنیم.

نویسنده: 
elahe
ایده رویایی
دکوراسیون اتاق نشیمن
ایده های دکوراسیون خانه در مناطق گرمسیری در تابستان

می توان در تابستان، از ایده هایی ناب برای دکوراسیون بهره برد تا تابستانی لذت بخش را تجربه کنیم. در تابستان هوا گرم و آسمان آفتابی است. نواحی ای که در کنار دریا هستند نیز دارای سواحلی داغ هستند. چرا بخشی از چیزهایی که بیرون است را به داخل خانه نیاوریم؟ نیازی نیست کل آپارتمان خود را از نو دکوراسیون کنید تا از حس تابستانی خانه خود لذت ببرید. از نکات دکوراسیون تابستانی استفاده کنید تا این فصل را جشن گرفته و از محیط خانه خود در طول ماه های گرم لذت ببرید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
دکوراسیون تابستان
دکوراسیون داخلی
دکوراسیون فصلی
ده ایده ساده برای دکوراسیون در تابستان

رنگ های گرافیکی، گل های تازه یا ظرف های پر طراوت جایگزین کنید تا سریعترین تغییرات ممکن در دکوراسیون و در فصل تابستان را داشته باشید. "من همه رنگ ها را دوست دارم؛ ملایم، کم رنگ، دارای نوسان، پررنگ." طراح دکوراسیون، روتی سامرز (Ruthie Sommers) این مطلب را برای آشپزخانه خود در کالیفرنیا گفته بود. اگر سردرگم شدید، بخش های روشن را روشن تر کرده و بخش های تیره را تیره تر کنید تا تمایز ایجاد کنید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ایده
دکوراسیون تابستان
دکوراسیون داخلی
متداول ترین نباید ها در دکوراسیون های خانه

در این مقاله می آموزید که در دکوراسیون خانه خود چه کارهایی را نباید انجام دهید (و اگر هم اکنون این کار را کرده اید چطور آن را اصلاح کنید). قطعا اتاق شما در نگاه اول خیلی خوب بنظر می رسد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون خانه
ده پیشنهاد و ایده دکوراسیون در خانه های اجاره ای

اگر برای شما بعنوان مستاجر قوانینی در برخورد با محیط خانه و دکوراسیون آن وجود دارد، این ده پیشنهاد و ایده را بکار ببرید. درحالیکه پرداخت بموقع اجاره مهم است، اطمینان از اینکه محیط شما روی مد بوده و کاملا شخصی سازی  شده است نیز مهم می باشد. در تغییر دکوراسیون خانه محل زندگی، کارهای کوچکی همچون لوازم نورپردازی جدید با هزینه ها و صرف زمان کم، تغییر و اثرگذاری ایجاد خواهد کرد. بهترین بخش این لیست این است که موقع تخلیه خانه، سپرده تضمینی شما دست نخورده باقی خواهد ماند.

نویسنده: 
zahra.gh
خانه اجاره ای
دکوراسیون منزل
خودتان بسازید: سبد منگوله دار برای قرار دادن گلدان یا لباس

در مجموعه مطالب خودتان بسازید، می آموزید که چگونه می توان با یک سری کارهای ساده و با قیمتی ارزان، یک دکوراسیون زیبا را در خانه خلق کرد. سبدها همیشه یک اجبار برای گذاشتن بالش ها و پتو های اضافه و یا استفاده بعنوان یک گلدان بوده اند. این سبدها جادار و بسیار بزرگ بوده و در رنگ های مختلف و تزئین شده وجود دارند. امروز به شما نحوه تغییر اینگونه سبد را نشان داده تا با دکوراسیون خانه تان هماهنگ شود.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ساخت سبد
سبد لباس
ده مورد از متداول ترین ترکیبات آلی فرار در دکوراسیون: آیا در خانه شما هم هستند؟

در این مطلب، به موادی اشاره می شود که ممکن است در جاهای مختلف از دکوراسیون خانه تان وجود داشته باشند در حالی که برای سلامتی مضر هستند. با خواندن این مقاله از وجود این مواد در خانه خود آگاه شوید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترکیبات آلی فرار
دکوراسیون
مواد مضر دکوراسیون
ایده های بسیار جالب طراحی دکوراسیون برای گوشه های خالی

با این ایده های جذاب و کاربردی طراحی دکوراسیون برای گوشه های خالی خانه، محل کار یا هر جایی که در آن زندگی می کنید، می توانید حداکثر استفاده را از هر یک اینچ اتاق خود داشته باشید.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه
ایده های طراحی دکوراسیون
دکوراسیون گوشه های خالی
ایده های ناب برای دکوراسیون دیوار اتاق کودک

خواه به دنبال اتاق کودک بدون توجه به جنسیت آن باشید، یا صرفا یک اتاق شیک بخواهید، دکوراسیون اتاق کودک می تواند یکی از جالب ترین کارها در دوران بارداری باشد. دکوراسیون، کمترین نگرانی شما در این هنگام است و شما فقط آماده به دنیا آوردن نوزادتان می شوید. ساده ترین و سریعترین راه برای یک اتاق نوزاد چیست؟ هنر دیواری "خوتان بسازید"، قطعا بسیار مقرون به صرفه و خانگی و قابل تحسین است. موارد مورد علاقه خودتان را در زیر بررسی کنید!

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق نوزاد
دکوراسیون اتاق کودک
طراحی دیوار