ثبت رایگان کسب و کار

درب و پنجره

شما اینجا هستید

صندلی های متنوع برای لب پنجره و گذراندن لحظاتی با آرامش

یک کتاب خوب بردارید و روی یکی از این صندلی های جالب کنار پنجره بنشینید. یک صندلی راحت همراه با یک نمای باورنکردنی، می تواند این صندلی لب پنجره را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کند. در اینجا مجموعه ای از صندلی های جذاب و متنوعی ای آمده است که اکثر آنها با یک نمای هیجان انگیز همراه هستند. با دیدن تصاویر به ما بگویید کدام یک را دوست دارید و می خواهید بیشتر وقت روز خود را روی آن بگذرانید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
صندلی
صندلی متنوع
4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

موقع برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق خواب، توصیه می شود که از درب های کمد خود استفاده ای داشته باشید. این یک ایده عالی است که به روش های جدید و جایگزین سبک های جدید برای درب های کمد بیندیشید. می توانید طرح های کمد را برجسته تر کرده و یا آنها را مخفی کنید. درب های کمد در جنس های مختلف، سبک ها و انواع گوناگون موجود هستند. بعنوان مثال درب های جیبی، پرده ای، تصویر پارچه ای، تصویر آسیایی، درب های سبک بارن و سطوح آینه ای یا انعکاسی.

نویسنده: 
elahe
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس
15 ایده دکوراسیون مدرن و متفاوت برای درب کمد

با سبک کشویی، پاکت و دو لایه انتخاب ها برای دکوراسیون مدرن درب های کمد ، متنوع تر از همیشه شده است. کدام یک برای محیط شما انتخاب درستی خواهد بود؟

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس
انواع نیم پرده برای پنجره و طراحی دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون و رسیدن به ظاهر پرده پنجره یک بخش مهم در طراحی داخلی است. پرده ها می توانند یک حس مدرن یا درخشش سلطنتی، زیبایی، سبک و درام به خانه شما بدهند.نیم پرده در واقع یک پرده کوتاه و دکوری است که فقط بخشی از آن را می پوشاند. عملکرد اصلی نیم پرده، پوشاندن تمام تجهیزات نصب می باشد.

نویسنده: 
zahra.gh
انتخاب پرده
دکوراسیون پرده
دکوراسیون پنجره
نیم پرده
20 طرح و دکوراسیون برجسته ورودی و درب جلویی

با این طرح های دکوراسیون الهام بخش و برجسته برای درب جلویی، به ورودی خانه خود هیجان اضافه کنید. ورودی اولین مکانی است که هر مهمان و یا مراجعه کننده در اولین نگاه، آن را بعنوان بخشی از مکان و خانه شما می بیند. پس تا می توانید این بخش را جذاب و برجسته طراحی کنید. در این مطلب نمونه هایی از این درب های ورودی مشاهده خواهید کرد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون درب
ورودی خانه
دکوراسیون ورودی ها و راهرو های شگفت انگیز

چگونه می توان با دکوراسیون ورودی و راهروی خانه، به مهمانان خوشامدگویی گفت؟ می دانید که در مورد اولین برداشت چه چیزهایی می گویند. وسایل، رنگ و مبلمانی که انتخاب می کنید باید پیام مناسبی ارسال کنند (مانند: "وااای، شما اینجا زندگی می کنید؟")

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
با این رنگ های برجسته درب های ورودی چشم نوازی را ایجاد کنید

سری رنگ هایی که در این مطلب به نمایش گذاشته شده اند، ایده هایی به شما می دهد تا بتوانید درب ورودی خود را بصورت برجسته نمایش دهید. این نماهای بیرونی خانه که با نقطه کانونی درب ورودی ایجاد می شوند، دارای طرفداران بسیاری هستند. در مقاله "رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی" چند ایده مورد بررسی قرار گرفتند. در این مطلب می توانید الهام های بیشتری دریافت کنید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترکیب رنگ
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون با رنگ
رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

با استفاده از سبز نئونی یا صورتی پر رنگ، برجسته تر از همسایه های خود باشید. شما می توانید درب ورودی خانه خود را با هر رنگی که دوست دارید رنگ کرده و کاری کنید که این رنگ مناسب به نظر بیاید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترکیب رنگ
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی
رنگ خنثی
چگونه پرده مناسبی را برای پنجره انتخاب کنیم؟

موقع دکوراسیون، در اتاق معمولا یک مورد فراموش می شود: ملزومات پنجره. تا به به این موضوع اندیشیده اید که چگونه باید پرده ای مناسب برای پنجره خود انتخاب کرد؟ اغلب مردم بدون فکر پرده می خرند، فقط بعنوان چیزی که باید نصب شود و بقیه چیزها مهم نیست.

نویسنده: 
elahe
انتخاب پرده
جنس پرده
رنگ پرده
طراحی پرده
پرده
پنجره
چگونه پرده ای مناسب برای پنجره آشپزخانه خود داشته باشیم؟

پرده های آشپزخانه می توانند اثر شدیدی بر فضای آن داشته باشد. در این مقاله ایده هایی برای اینکه بدانیم چگونه می توان مناسب ترین پرده را برای پنجره آشپزخانه خود انتخاب کرد، مطرح می گردند. برای ایجاد شخصی ترین اثرگذاری، منابعی انتخاب کنید که سبک زندگی شما را منعکس کند؛ بافت، رنگ و سبک.

نویسنده: 
zahra.gh
آشپزخانه
پرده
پنجره