ثبت رایگان کسب و کار

خانه داری مدرن

شما اینجا هستید

سبک زندگی و خانه داری: بدست آوردن مجدد آرامش با یک برنامه جدید هفتگی

داشتن برنامه خانه داری روزانه و یک سبک زندگی مناسب، کارها را قابل مدیریت می کند. وقتی که زندگی سردرگم می شود، بهتر است اجازه بدهیم کارهای روزمره خانه خودش جریان یابد. متاسفانه افرادی که کارمند هستند مراقب لباس های کثیف جمع شده یا جارو کشیدن کف خانه نیستند. نتیجه کارهای به تاخیر افتاده خانه ایجاد استرس بیشتر است.

نویسنده: 
zahra.gh
برنامه ریزی
ترفند های خانه داری
تمیزکاری منزل
خانه داری
سبک زندگی
7 راز تمیز کاری و خانه داری مدرن به گفته متخصصان

راز های تمیز کاری و خانه داری مدرن و امروزی نکاتی هستند که به شما کمک خواهند کرد در انجام امور خانه سرعت را بالا برده و بهترین نتیجه را کسب کنید. تمیز کردن خانه کاری است که چندین ساعت زمان می برد. بنابراین شما از یک متخصص می خواهید این کار را برای شما انجام دهد.

نویسنده: 
zahra.gh
ترفند های خانه داری
تمیز کاری
سبک زندگی
شستشو
لکه گیری
تمیز کاری ، شستشو و لکه گیری از دیدگاه متخصصین

متخصصین تمیز کاری و لکه گیری روش های متعددی برای شستشو و خانه داری بیان کرده اند. در این مقاله به برخی از راهنمایی های این شرکت ها پرداخته و راه های رفته و تجربه شده آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر هنوز مقاله "راز های تمیز کاری و لکه گیری حرفه ای برای خانه دارها" را مطالعه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به آن بیندازید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترفند های خانه داری
تمیز کاری
سبک زندگی
شستشو
لکه گیری
نظافت منزل
رازهای تمیز کاری و لکه گیری حرفه ای برای خانه دارها

متخصصان شستشو و تمیز کاری نکات خود را در مورد خانه داری مدرن را مانند یک حرفه ای به اشتراک گذاشته اند. از بوی حیوانات تا تلویزیون پر گرد و خاک، هر خانه ای چالش های تمیزکاری و لکه گیری دارد. شما چه صاحبخانه باشید یا یک تمیز کار حرفه ای، باید بدانید چطور این مشکلات را حل کنید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترفند های خانه داری
تمیز کاری
سبک زندگی
شستشو
لکه گیری
نظافت منزل
مکان های شلوغ در خانه که مهمان ها آنجا را می بینند ولی شما نمی بینید

آیا مکان های شلوغ و کثیفی ها را در خانه خود نمی بینید؟ قضاوت کردن در مورد خانه یک نفر دیگر خیلی ساده است. کثیفی های روی کفپوش، تار عنکبوت های گوشه های خانه و گرد و خاک روی پنکه را براحتی می بینیم. شما چه حدسی می زنید؟ احتمالا بخش های کثیفی در خانه خود دارید که دوستانتان متوجه آن خواهند شد ولی شما آن را نمی بینید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
تمیز کاری
سبک زندگی
شستشو
لکه گیری
چگونه تمیز کاری و لکه گیری سریع انجام دهیم؟ توصیه های تمیزکنندگان حرفه ای و متخصص

در این مقاله خواهید آموخت چگونه تمیز کاری، لکه گیری و شستشو را در کمترین زمان ممکن انجام داده و از تمیزی و مرتب بودن فضای زندگی خود، لذا ببرید. پرداخت هزینه به نظافتچی یک راه عالی میانبر برای تمیز کردن و مرتب کردن خانه است، البته اگر بودجه صاحبخانه از عهده این هزینه برآید. از متخصصین نظافت، نکات سریع را یاد بگیرید. خدمات نظافتی هنر سرعت و نظافت کارآمد دارند.

نویسنده: 
zahra.gh
تمیز کاری
تمیز کاری حرفه ای
سبک زندگی
لکه گیری
روش های سبک زندگی و تمیز کاری

در سری مقالات سبک زندگی و تمیز کاری، انواع روش های شستشو و نظافت و یا مرتب کردن بخش های مهم خانه مورد بررسی قرار می گیرند. برای داشتن خانه ای زیبا و آرامش بخش، پیشنهاد میکنیم حتما این مقالات را مطالعه کرده تا یک خانه داری مدرن را تجربه نمائید. این سری مقالات ادامه خواهند داشت و در دسته بندی های بعدی، مقالات بیشتری اضافه خواهند شد. می توانید در ادامه خلاصه ای از هر مقاله را مطالعه کرده و در صورت تمایل، ادامه آن را مطالعه کنید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
تمیز کاری
سبک زندگی
شستشو
حقایق کثیفی که دوست داشتید می توانستید در مورد اتاق خواب خود، از ذهن پاک کنید

ظاهرا، ما تختخواب خود را هر شب با یک و نیم میلیون ذره غبار به اشتراک می گذاریم. اگر بدانید فضای اتاق خواب که حدود یک سوم زندگی خود را در آن می گذرانید مملو از باکتری ها و غبارها است؟ بله درست است. متاسفانه بخشی از آنها غیر قابل اجتناب هستند ولی نباید تمیز کاری آن را کنار گذاشت. این ها دقایقی هستند در مورد محل خواب شما و در ادامه راه خلاص شدن از دست آنها (حتی بصورت موقت) آمده است.

نویسنده: 
elahe
اتاق خواب
بهداشت اتاق خواب
سبک زندگی
چطور لکه فرش و قالیچه را از بین ببریم؟

چطور می شود از لکه شدن فرش و قالیچه اجتناب کرد؟ مطمئنا بهترین زمان برای برداشتن یک لکه، سریعترین زمان ممکن و پیش از آنکه بتواند در فرش یا قالیچه نفوذ کند، می باشد. البته گاهی اوقات این امر امکان پذیر نیست. شاید هنگامی که به خانه می رسید متوجه شوید که حیوان خانگی تان در نبود شما با چیزی برخورد کرده است، یا چند ساعت بعد از مهمانی که همه مهمان ها رفته اند متوجه لکه ای شوید. نگران نباشید! اگرچه تمیز کردن این لکه ها کار دشوار تری است، ولی برداشتن آن امکان پذیر است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
شستشو
لکه بری قالیچه
لکه گیری
لکه گیری فرش
سبک زندگی و تمیز کاری: از این روش برای پاک کردن  لکه های لباس استفاده نکنید

لکه گیری و شستشو از مباحث اصلی سبک زندگی و تمیز کاری است ولی در این مطلب به روش هایی برای از بین بردن لکه لباس اشاره شده که نباید آن را به کار گیرید. در برخی از سایت ها یا مطالبی که می خوانید، ممکن است با این روش روبرو شوید. برای پیشگیری از ایجاد اشتباه و از بین رفتن لباس یا فرش شما، بجای لکه، این مقاله آورده شده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
ترفندهای تمیزکاری
سبک زندگی
لکه گیری