ثبت رایگان کسب و کار

خانه باغ

شما اینجا هستید

14 ایده ساده دکوراسیون برای ایجاد منظره و محوطه سازی در حیاط جلویی

حدود 75 درصد صاحبخانه ها در آمریکا زمان و یا پول و یا هر دو آنها را برای دکوراسیون و ایجاد منظره و محوطه سازی حیاط خود صرف می کنند. درگیر شدن با پروژه های دکوراسیون ساده است، از رویه های جدید اپن آشپزخانه گرفته تا پرده ها که گاهی اوقات با هزینه نمای بیرونی خانه برابر خواهد بود. ولی ایجاد منظره و سایر بروز رسانی های بیرون از خانه نباید دشوار باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون حیاط
فضای سبز
محوطه سازی
چمن
دکوراسیون فضاهایی برای خوردن صبحانه، ده طرح برجسته برای زندگی خانوادگی

فضا و اتاق صبحانه مکانی عالی برای لذت بردن از یک صبحانه کامل در یک جمع زنده خانوادگی است. صبح ها زمانی را صرف یک تجربه لوکس در محیطی با دکوراسیون راحت کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق صبحانه
اتاق غذاخوری
دکوراسیون
صبحانه
فضای صبحانه
با صرف زمانی کم یک محوطه سازی ایده آل با فضای سبز مطلوب ایجاد کنید

اگر خیلی سرتان شلوغ است یا حوصله زیادی برای رسیدگی به فضای سبز خود و محوطه سازی ندارید، می توانید توصیه ها و پیشنهادات این مقاله را مطالعه کرده و یک فضای مطلوب با محوطه ای زیبا را برای خود بسازید. ایده های بیشتر این مبحث در مقاله "ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری" مطرح گردیدند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
آیا می خواهید با راهروی ورودی خود مهمانان خود را به وجد آورید؟

شکی نیست که اولین نقطه که مهمان ها و بازدیدکنندگان از خانه شما را می بینند، راهروی ورودی خانه است. نباید این قسمت از خانه را نادیده بگیرید چون بیشترین اثر را، هنگامیکه وارد خانه می شوید، برای خود شما دارد. در این مطلب ایده های بسیاری مورد بررسی قرار گرفته اند که می توانید طرح های خود را از این ایده ها برداشت کنید. در مقاله "چطور اولین اثرگذاری فراموش نشدنی را در راهروی ورودی ایجاد کنیم؟" نیز به چند مورد از طرح ها اشاره شد که پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به آنها بیندازید.

نویسنده: 
elahe
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
چطور اولین اثرگذاری فراموش نشدنی را در راهروی ورودی ایجاد کنیم؟

راهروی ورودی شما اولین اثرگذاری برای افرادی که وارد خانه شما می شوند را دارد. چطور می توان این فضا را جذاب و خوشامدگو طراحی کرد؟ ایجاد فضایی متنوع و خوشایند که شخصیت شما را منعکس کند و سبک خانه تان را نشان دهد، ارزش وقت گذاشتن دارد. حتی کوچکترین محیط ها را می توان با یک رنگ شفاف به یک بخش، با اثرگذاری بالا تبدیل کرد یا با یک فرش رنگی این کار را انجام داد. بنابراین نگاهی به ایده های ما در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک در مورد نحوه ایجاد اولین اثرگذاری فراموش نشدنی داشته باشید.

نویسنده: 
elahe
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
ایده های زیبای دکوراسیون راه پله داخلی و طرح های تیر میانی پلکان مارپیچ

راه پله داخلی برای خانه های دوبلکس یک الزام هستند. در عین حال یک المان بزرگ دکوراسیون در خانه نیز می باشند. راه پله المان های متعددی داشته و پله مارپیچ یکی از آنها است. اهمیت تیر میانی پلکان مارپیچ قابل توجه است چرا که نقش مهمی در استحکام و دوام نرده ها دارد. میله های پله مارپیچ طبق تعریف، بالا یا پایین پله ها را نگهداشته و اگرچه یک عنصر قدیمی طراحی راه پله است ولی تنوع آن بسیار زیاد می باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
راه پله
راه پله مارپیچ
ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری

داشتن یک منظره زیبا و فضای سبز در حیاط، با محوطه سازی اصولی و درست، یکی از آرزوهای بسیاری از ما است. این ایده های دکوراسیون که در این مطلب بیان شده اند، راهکارهایی عملی برای کسانی است که علاوه بر میل داشتن فضای سبزی زیبا، وقت زیادی برای رسیدگی به آن را ندارند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
شادی و نشاط رنگ ها در دکوراسیون باغ های رنگارنگ

گل ها و گیاهان رنگی در کنار هم نشاط و طراوت خاصی را به باغ می بخشند. مخصوصا زمانی که ترکیب و دکوراسیون با این رنگ ها به جا بوده و چشم نواز باشند. در این مقاله به چند نمونه از این باغ های رنگارنگ اشاره شده تا الهام بخش شما برای داشتن باغ هایی شاد و نشاط بخش باشند.

نویسنده: 
zahra.gh
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
گل های خانگی که در زمستان شادی و سبک ایجاد می کنند

با گیاهان گلدانی و گل های خانگی در هر اتاق از خانه، رنگ و زندگی بیشتری به سبک دکوراسیون داخلی خود بیفزایید. با کاهش دما و ریختن برگ درختان، اضافه کردن گیاهان سبز به خانه، افسردگی و اندوه زمستان را ساده می کند. دراینجا 9 مکان برای گیاهان گلدانی آمده است که در آنها، گلدان ها سبک و شادی به خانه شما می افزایند.

نویسنده: 
mrshirdel
زمستان
سبک دکوراسیون
گل های خانگی
چطور رنگ مناسب را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

اینکه چطور رنگ مناسبی را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم، یکی از جنبه های آرامش و شادی را هنگام دیدن تلویزیون فراهم می کند. شاید اسم آشنایی به نظر نرسد! اتاق رسانه در خیلی از خانه ها ممکن است جایی نداشته و با اتاق نشیمن یکی شده است. در بهترین حالت، یک منطقه ای از خانه حتی کوچک را برای تماشای تلویزیون اختصاص دهید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق رسانه
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی