ثبت رایگان کسب و کار

حمام و سرویس بهداشتی

شما اینجا هستید

5 مرحله برای نصب کفپوش سه بعدی در حمام و سرویس بهداشتی

چطور یک کفپوش سه بعدی را در حمام و سرویس بهداشتی نصب کنیم؟ ایده ها و طرح های پوشش کف سه بعدی در این مقاله به شما در انتخاب و نصب کفپوش سه بعدی در خانه کمک خواهد کرد. در گذشته، کف حمام با کاشی سرامیکی پوشانده می شد. این ماده برای کاربرد در شرایط بحرانی حمام بهترین است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
کفپوش اپوکسی
کفپوش حمام
کفپوش سه بعدی
کفپوش های سه بعدی
انتخاب کاشی حمام برای ایجاد یک طرح سنتی

بازسازی حمام برای خلق یک طرح سنتی،  بدون انتخاب کاشی جدید برای حمام و اطراف وان کامل نخواهد بود. گزینه های کاشی موجود به کاشی های ساده لعابدار محدود نمی شوند. شما می توانید از میان مواد، اندازه ها و طرح های مختلف انتخاب کنید. با این کار به اطراف وان و دوش خود شخصیت اضافه کرده و آن را با مابقی حمام هماهنگ می کنید. در اینجا چند ایده برای کمک به شما در ایجاد یک طرح سنتی در حمام آمده است.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون حمام
سبک سنتی
سرامیک
کاشی
چگونه یک وان حمام شیک انتخاب کنیم؟

عوامل مختلفی برای اینکه بدانید چگونه بهترین وان را برای حمام انتخاب کنید، دخیل هستند. عواملی همچون اندازه حمام و ویژگی های آن را موقع خرید یک وان جدید در نظر داشته باشید. دوش گرفتن سریعترین راه تمیز شدن هنگامیکه عجله دارید، است. وقتی که بیشترین زمان را دارید، وان حمام جایگزین خوبی برای دوش خواهد بود.

نویسنده: 
elahe
حمام و سرویس بهداشتی
وان حمام ، دکوراسیون حمام
بهترین فنگ شویی برای دکوراسیون حمام منطقه پول شما

شما ممکن است شنیده باشید که بهترین راه برای دکوراسیون حمام در منطقه ثروت و پول با اقلام و رنگ های عنصر فلز است. این درست نیست، و بخش 1 این مقاله توضیحی مفصل راجع به اینکه چرا شما باید از عنصر قوی فلز فنگ شویی در حمام منطقه پول اجتناب کنید، می دهد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
حمام
فنگ شویی
فنگ شویی پول و ثروت
منطقه پول حمام
دکوراسیون سرویس بهداشتی: خداحافظ حمام کسل کننده و کوچک

دکوراسیون سرویس و حمام بهداشتی یکی از مهمترین پروژه ها در ساختن خانه ای با آرامش بوده که متاسفانه از همه بیشتر نادیده گرفته می شود. هیچکس تا به حال چنین حرفی نزده است: "من عاشق حمام کوچک و کسل کننده خودم هستم." اگر نمی توانید حمام رویاهای خود را ساخته و در یک خانه اجاره ای زندگی می کنید یا اینکه از عهده هزینه آن برنمی آیید، این منصفانه به نظر نمی رسد. در هر حال این خانه شما است. شما باید بتوانید هر یک اینچ مربع آن را بهترین کنید. این ایده های عملی به شما کمک کرده تا بدون تغییر مدل هر چه نازیبایی در خانه وجود دارد را از بین ببرید.

نویسنده: 
zahra.gh
حمام
حمام و سرویس بهداشتی
دکوراسیون حمام
فنگ شویی پول: دکوراسیون حمام در منطقه پول و ثروت؛ از چوب یا فلز

عنصر دکوراسیون درست را برای حمام منطقه پول خود انتخاب کنید. در میان بسیاری از نگرانی های فنگ شویی که می توانید برای طرح خانه یا دفترکار خود داشته باشید، داشتن منطقه پول در حمام، از نگرانی های اول فنگ شویی است. داشتن یک منطقه پول در حمام به چه معنا است و واقعا چقدر بد است؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
حمام و سرویس بهداشتی
فنگ شویی
فنگ شویی پول و ثروت
لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

حمام یکی از مکان های بسیار مهم در یک خانه است. متاسفانه در کشور ما ایران، اهمیتی زیادی به سیستم های دوش حمام نداشته و این مکان فقط جایی است برای شستن خود و سریع بیرون آمدن از آنجا! در صورتیکه می تواند یکی از بهترین مکان ها برای آرامش و تمدد اعصاب باشد. در مقاله " چه سیستم دوشی را برای حمام خود انتخاب کنیم؟" چند نمونه از سیستم های دوش مورد بررسی قرار گرفتند. در این مطلب، به ادامه این بحث می پردازیم.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع دوش حمام
حمام
حمام و سرویس بهداشتی
چگونه و چه سیستم دوشی را برای حمام خود انتخاب کنیم؟

هیچ چیز رضایت بخش تر از تبدیل یک حمام قدیمی به طرحی معاصر که تجربه یک دوش مجلل به همراه دارد، نخواهد بود. اما سوال اینجاست که چگونه می توان یک سیستم دوش مناسب و مطلوب انتخاب کرد؟ اگر این سیستم را تعویض کرده و به زیر دوش جدیدی بروید، دیگر نمی خواهید ایستادن زیر آب را خاتمه داده یا شستشو با آب بسیار داغ یا سرد را پایان دهید. نصب یک دوش مناسب برای طراحی شما بسیار مهم است و بهترین عملکرد را به دوش شما خواهد داد.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع دوش حمام
حمام
سرویس بهداشتی
چگونه و کی از رنگ های برجسته و جیغ در حمام استفاده کنیم

در بیشتر مواقع از رنگ سفید برای حمام و سرویس بهداشتی استفاده می شود. آگاهی از رنگ ها و چگونگی ترکیب آنها به شما این شناخت را می دهد که چه موقع و چگونه از رنگ های جیغ و برجسته همراه با رنگ های خنثی در حمام، مثل سفید، استفاده کنیم. از این گذشته آبی یکی از محبوب ترین گزینه ها برای این اتاق است، اما فهرست سایه رنگ های مناسب، بسیار بیشتر از آن است.

نویسنده: 
elahe
حمام
دکوراسیون
رنگ برجسته
دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از رنگ های برجسته

یکی از راه های داشتن یک دکوراسیون عالی که می توانید برای طراحی داخلی حمام خود داشته باشید، استفاده از رنگ ها است. آبی یکی از محبوب ترین گزینه ها برای این اتاق است، اما فهرست سایه رنگ های مناسب، بسیار بیشتر از آن است. طرح های رنگی حمام که شما می توانید امتحان کنید، بسیار زیاد هستند. اما در این مقاله فقط در موارد مربوط به رنگ های برجسته تمرکز می کنیم.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
حمام
دکوراسیون
رنگ برجسته