ثبت رایگان کسب و کار

تجاری و اداری

شما اینجا هستید

دکوراسیون بیرونی و نمای ساختمان های غیر متداولی که عاشق آنها خواهید شد

ر این مطلب 15 نمای ساختمان و مدل های غیر معمولی از دکوراسیون بیرونی ساختمان ها در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. می توانید با دقت در این نما ها، ایده های جالب و کاربردی برای طرح های خود بیابید. اگر هم طراح نیستید می توانید از تماشای آنها لذت برده و سلیقه و ابتکار این طراحان دکوراسیون را بستایید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
11 ساختمان با نما های غیر معمولی و دکوراسیون بیرونی بسیار جذاب

نما، جلوی سطح خارجی و در حقیقت دکوراسیون بیرونی یک ساختمان است و نمایش انتزاعی معماری آن می باشد. نما بعنوان یک المان مبتکرانه طراحی شد تا هویت مجاور خود را تقویت کرده یا از بین ببرد. تعبیر اتوماتیک ساختمان ها، بویژه نمای آنها، اجتناب ناپذیر بوده و به همین دلیل است که این سطح بیرونی اهمیت زیادی برای معمار دارد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
چگونه دکوراسیون اتاق مصاحبه، مصاحبه و کسب و کار شما را تغییر می دهد؟

چگونه از طراحی دکوراسیون و موقعیت، حداکثر استفاده را برای مصاحبه های فروش در اتاق مصاحبه ببریم؟ به فضایی که اغلب برای مصاحبه از آن استفاده می کنید فکر کنید. آیا این فضا در اتاق کار شما است؟ اتاق کنفرانس؟ کافی شاپ؟ آیا با هدف خاصی این فضا را انتخاب کرده اید، یا اینکه برای ملاقات ها بصورت متداول از این فضا استفاده می کنید؟ آیا می دانید که محیطی که انتخاب می کنید می تواند بر نتیجه مصاحبه شما مؤثر باشد؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق مصاحبه
اتاق کار
دکوراسیون اتاق مصاحبه
ایده های طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس بخش باز اداره است که منظم ترین و حرفه ای ترین اتاق آن اداره می باشد. طراحی دکوراسیون این اتاق از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اغلب افراد با رتبه بالا در آن اداره در آن اتاق نشسته در مورد موضوعات مهم، سیاست ها، تصمیمات کلیدی تجاری و تولید محصول جدید بحث می کنند. در اتاق کنفرانس سایر جلسات تجاری نیز برگزار خواهد شد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کنفرانس
ایده های طراحی دکوراسیون
محیط اداری
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
هرگز این اشتباهات را در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس مرتکب نشوید

طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس در محیط کسب و کار و اداره بسیار حساس است. بطوریکه ممکن است یک اشتباه کوچک تمام کسب و کارتان را تحت الشعاع قرار دهد. ممکن است بسیاری از مشتریان عالی شما را از شما بگیرد و یا مشتریان احتمالی ای که میتوانند کارتان را رونق دهند، تمایلی به همکاری با شما پیدا نکنند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کار
اتاق کنفرانس
اشتباهاات دکوراسیون
کسب و کار خود را با این ایده های دکوراسیون اتاق کار، پرواز دهید

با بکارگیری چند ایده دکوراسیون برای اتاق کار خود، در خانه یا اداره، می توانید تاثیر مثبت آن را در کسب و کارتان حس کنید. در مقاله " ایده های دکوراسیون اتاق کار برای کارایی و بازدهی بیشتر" با ده ایده برای دکوراسیون اتاق کار خود آشنا شدید. در این مقاله ده ایده دیگه در این زمینه مطرح خواهند شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق کار
دکوراسیون اداری
فضای کسب و کار
بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی با رنگ زرد

اتاق کار خانگی یکی از موارد مورد علاقه بسیاری از مردم می باشد. ولی اینکه چه طراحی دکوراسیون و چه رنگی را بکار ببریم، یکی از سوال هایی است که در این مقاله پاسخ داده می شود. رنگ زرد یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید برای تمرکز و کارایی بیشتر اتاق کار خود داشته باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق کار
رنگ زرد ، دکوراسیون اداری
اشتباهات طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس که کسب و کار را تضعیف می کنند

اتاق کنفرانس می تواند فضایی برای ایده های عالی طراحی دکوراسیون باشد. وقتیکه طرح اتاق جلسات با فکر صورت نگیرد، ایده های عالی جایی در آن نخواهد داشت. پس چطور می توان اتاق کنفرانس را طراحی کرد تا بهترین اثرگذاری ممکن را داشته باشد؟

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کنفرانس
دکوراسیون اتاق کار
محیط اداری
ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

طرح دکوراسیون اتاق کنفرانس باید به گونه ای باشد که راحتی را به همراه آورده و بر محل نشستن کاربران در اتاق تاکید داشته باشد. پردازشی که برای دیوار این اتاق بکار می برید به سطح شخصی سازی و سایر الزمات اختصاصی وابسته است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کار
اتاق کنفرانس
محیط اداری