ثبت رایگان کسب و کار

استخر، سونا و جکوزی

شما اینجا هستید

ایده هایی بسیار جذاب برای فنس و حصار استخر های روباز

ایده های متفاوتی که برای حصار و محافظ محوطه بیرونی استخر در این مقاله عنوان شده اند، بسیار ستودنی هستند. داشتن یک استخر روباز در حیاط پشتی، یک امتیاز مثبت بزرگ برای هر خانه ای می باشد. هر چند داشتن استخر روباز می تواند یک خطر بزرگ نیز به شمار آید. هر کسی دوست دارد بتواند به داخل استخر پر از آب سرد (در یک روز گرم تابستان) شیرجه بزند. ولی قابل تصور نیست که چه حوادثی در هنگام خروج شما از یک استخر بدون نوعی محافظ رخ خواهد دارد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
استخر
انواع فنس ها
حصار بیرونی
معايب و محدوديت هاي استخرهاي روكار يا رو زميني

در بخش قبلی اين مقاله، استخر هاي رو زمينی توضيح داده شده و مزاياي آنها مورد بررسي قرار گرفتند. همچنين چندين نمونه از اين نوع استخر ها را در آن مشاهده نموديد. در اينجا قصد داريم چند محدوديت و از معايب نوع  رو زمينی را بيان كرده و نمونه های بيشتري را به نمايش بگذاريم.

نویسنده: 
elahe
استخر
استخر روزمینی
ایده های استخر
ایده ها و مزایای جذاب استخر های رو زمینی

همیشه داشتن استخر خوب است. این باور نکردنی است که شما محلی برای شنا و یک دکوراسیون زیبا در حیاط پشتی داشته باشید. امکان شنا یا انجام چند مرحله شنا بدون ترک منزل، مجبور نبودن به جمع کردن وسایل ضروری و رانندگی نکردن تا نزدیکترین ساحل برای غلبه بر گرمای هوا بسیار خوب است. در مورد استخر چندین گزینه وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
استخر
استخرهای رو زمینی
ایده های جذاب
طرح هایی از استخرهای گلچین شده و شگفت انگیز دنیا که حرفی برای گفتن باقی نمی گذارند!

اگر شنا کردن یا آرامش گرفتن در کنار استخر را دوست دارید، احتمالا این تصورسازی را داشته اید که یک روز استخر متعلق به خودتان را داشته باشید. در طول تابستان داغ و شرجی، هیچ چیز به اندازه یک استخر به انسان طراوت نمی دهد. هرچند ممکن است مانند یک داشته لوکس به نظر برسد، استخر کارایی های زیادی را در خدمت شما می آورد و بنابراین اغلب ارزش سرمایه گذاری را دارد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
استخر
دکوراسیون