ثبت رایگان کسب و کار

اتاق کودک

شما اینجا هستید

چه نوع وسایلی را در اتاق خواب کوچک خود جا داده اید؟

می توان از طرح های اتاق خواب کودک در فضاهای کوچک الگو گرفت. کارهای زیادی را می توان در هر کجای خانه با استفاده از رنگ ها انجام داد. در دکوراسیون اتاق کودک، معمولا حس خلاقیت وجود دارد و ما در اینجا آزادی مشابه بخش های دیگر خانه را نداریم. در این اتاق باید رنگ وجود داشته باشد و هدف استفاده از رنگ، برجسته کردن است نه سرکوب کردن. به همین دلیل است که دکوراسیون اتاق کودک جالب است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کودک
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق کوچک
چگونه و چه رنگی را برای دکوراسیون اتاق کودک و سیسمونی خود انتخاب کنم؟

انتخاب رنگ درست برای دکوراسیون اتاق کودک و یا سیسمونی بسیار دشوار است. البته، راه های استانداردی وجود دارند. مانند: رنگ صورتی برای کودک و نوزاد دختر و آبی برای کودک و نوزاد پسر معمولا بکار می روند. زرد و سبز و یک رنگ به انتخاب خودتان هم اصولا برای وقتی که نمی دانید فرزندتان دختر است یا پسر بکار می برید. ولی رنگ های متعدد دیگری که به اتاق کودک جلوه و زیبایی بسیاری می بخشد نیز وجود دارند.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق نوزاد
اتاق کودک
سیسمونی
ایده های ناب برای دکوراسیون دیوار اتاق کودک

خواه به دنبال اتاق کودک بدون توجه به جنسیت آن باشید، یا صرفا یک اتاق شیک بخواهید، دکوراسیون اتاق کودک می تواند یکی از جالب ترین کارها در دوران بارداری باشد. دکوراسیون، کمترین نگرانی شما در این هنگام است و شما فقط آماده به دنیا آوردن نوزادتان می شوید. ساده ترین و سریعترین راه برای یک اتاق نوزاد چیست؟ هنر دیواری "خوتان بسازید"، قطعا بسیار مقرون به صرفه و خانگی و قابل تحسین است. موارد مورد علاقه خودتان را در زیر بررسی کنید!

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق نوزاد
دکوراسیون اتاق کودک
طراحی دیوار
چگونه برای اتاق کودک رنگ مناسب انتخاب کنیم؟

این یک سوال کاربردی برای هر پدر و مادری است که چگونه رنگ مناسبی برای اتاق کودک خود انتخاب کنند. رنگ های مختلف اثرات متفاوتی بر محیط و انسان دارند. رنگ ها بر رفتار ما بیش از آنچه فکرش را بکنیم اثر دارند. به همین دلیل انتخاب رنگ مناسب برای اتاق کودک بسیار مهم است.استفاده از انواع رنگ های روشن همیشه راهکار خوبی نیست. به جای این کار رنگ ها را تحلیل کنید و ترکیبی را انتخاب کنید که بهترین تناسب را برای کودک شما داشته باشد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق کودک
دکوراسیون
رنگ سرد
رنگ گرم