ثبت رایگان کسب و کار

اتاق نوزاد

شما اینجا هستید

چگونه و چه رنگی را برای دکوراسیون اتاق کودک و سیسمونی خود انتخاب کنم؟

انتخاب رنگ درست برای دکوراسیون اتاق کودک و یا سیسمونی بسیار دشوار است. البته، راه های استانداردی وجود دارند. مانند: رنگ صورتی برای کودک و نوزاد دختر و آبی برای کودک و نوزاد پسر معمولا بکار می روند. زرد و سبز و یک رنگ به انتخاب خودتان هم اصولا برای وقتی که نمی دانید فرزندتان دختر است یا پسر بکار می برید. ولی رنگ های متعدد دیگری که به اتاق کودک جلوه و زیبایی بسیاری می بخشد نیز وجود دارند.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق نوزاد
اتاق کودک
سیسمونی
ایده های ناب برای دکوراسیون دیوار اتاق کودک

خواه به دنبال اتاق کودک بدون توجه به جنسیت آن باشید، یا صرفا یک اتاق شیک بخواهید، دکوراسیون اتاق کودک می تواند یکی از جالب ترین کارها در دوران بارداری باشد. دکوراسیون، کمترین نگرانی شما در این هنگام است و شما فقط آماده به دنیا آوردن نوزادتان می شوید. ساده ترین و سریعترین راه برای یک اتاق نوزاد چیست؟ هنر دیواری "خوتان بسازید"، قطعا بسیار مقرون به صرفه و خانگی و قابل تحسین است. موارد مورد علاقه خودتان را در زیر بررسی کنید!

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق نوزاد
دکوراسیون اتاق کودک
طراحی دیوار
طراحی آسان یک سیسمونی در 6 مرحله (بخش اول)

تصمیماتی که همراه با داشتن نوزاد و بزرگ کردن یک انسان کوچک می آیند (که مهمترین آ تهیه یک سیسمونی است)، بی پایان بوده و صادقانه می توان گفت که می تواند کاملا دلهره آور باشد. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم و به جرات می گوییم که: بسیار آسان است؛ و در واقع حتی سرگرم کننده هم هست. در اینجا دکوملک، زمانیکه مکان شاد نوزاد جدید خود را درست می کنید، راهنمایی هایی ارائه داده است برای آنچه شما نیاز دارید بدانید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق نوزاد
سیسمونی
طراحی سیسمونی
نکات کارآمد برای طراحی سیسمونی نوزاد در فضاهای کوچک

آیا می خواهید کار سیسمونی خود را شروع کرده، اما کارتان با یک فضای تنگ است؟ آیا نکته ای هست که نیاز داشته باشید بدانید؟ بله، چیزهای زیادی هست که باید به آنها فکر کنید. برای کمک در راهی که در پیش دارید، در اینجا چند راهنمایی از طراح دکوراسیون، کارلی رونی (carley roney) آورده شده اند. 

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق نوزاد
سیسمونی
فضاهای کوچک
پنج ایده برای تم سیسمونی در سال 2016

برای طراحی اتاق سیسمونی خود مشکلات دارید؟ خب، شاید شما بتوانید یکی از این پنج تم یا زمینه سیسمونی مرسوم و مد روز 2016 را انتخاب کنید. در این مقاله ابتدا پنج تم مورد نظر بررسی شده و پس از توضیح هر یک عکس هایی برای گرفتن بهترین ایده، در اختیار خوانندگان محترم قرار گرفته است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کودک
سیسمونی
سیسمونی نوزاد
طراحی یک سیسمونی سالم و بهداشتی

در این مقاله می آموزید که چگونه از شر خطرات بالقوه اتاق کودک خلاص شده و کیفیت هوای سیسمونی فرزند خود را بهبود بخشید. نوزادان و کودکان خردسال به ویژه به سموم محیطی حساس هستند. بنابراین، این برای شما ضروری است که سیسمونی یا اتاق کودک خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که کاملا ایمن بوده و تا جایی که امکان دارد خطرات بالقوه در محیط را محدود کند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق نوزاد
اتاق کودک
سیسمونی
طراحی دکوراسیون  اتاق نوزاد

دکوراسیون اتاق نوزاد باید با روحیات و ویژگی های کودکتان تناسب داشته باشد، زیرا اتاق نوزاد مرکز تاثیرگذاری بر روحیات کودکتان است. استفاده مناسب از فضا و هماهنگی رنگ و طرح لوازم یکی از نکات بسیار مهم در دکوراسیون اتاق نوزاد باید مورد توجه قرار بگیرد. برای اتاق نوزاد استفاده از رنگ های ملایم مناسب تر می باشد، رنگهایی مانند آبی روشن، کرم، صورتی، سفید، سبز روشن و در نهایت با توجه به جنسیت نوزاد باید رنگ و وسایل اتاق را انتخاب کرد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
فضای داخلی
نوزاد