ثبت رایگان کسب و کار

اتاق نوجوان

شما اینجا هستید

15 اتاق خواب نوجوان با رنگ دوست داشتنی هلویی

رنگ های عالی، در یک محیط و بخصوص در اتاق خواب نوجوان تفاوت ایجاد کرده و تعیین می کنند که اتاق، گرم به نظر برسد یا سرد، جالب یا کسل کننده. راه های متعددی وجود دارند که می توان با استفاده از آنها اتاق خواب نوجوان را طراحی کرد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب نوجوان
رنگ هلویی
روح شاد پسران در طرح های دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

برای پسر نوجوان، تختخواب در اتاق خواب، مانند یک پناهگاه است. یک فضای شخصی که هر زمان می خواهد تنها باشد می تواند به آنجا برود و هر چیز زیبایی را که می خواهد در آن داشته باشد. او می تواند در اتاق خواب خود، دکوراسیون داخلی مورد علاقه اش را آزادانه بکار ببرد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق خواب
اتاق خواب نوجوان
اتاق خواب پسرانه
نکات طراحی دکوراسیون اتاق خواب یک دختر

دختر های جوان اتاق خوابی می خواهند که فضای شخصی آنها بوده و حس گرما و سازگاری به آنها بدهد. یک اتاق خواب که برای یک نوزاد طراحی دکوراسیون شده بزودی نامتناسب می شود. طرحی که برای یک نوجوان باشد هم نمی تواند برای یک جوان مناسب باشد. به چیزهایی که دختران جوان به آنها علاقه دارند توجه کنید. ولی مراقب باشید که خیلی زیاد به یک جنبه نپردازید. کودکان بطور عجیبی دمدمی هستند، دنبال طرحی با یک زمینه اصلی نباشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب دخترانه
دختران جوان
دکوراسیون های رمانتیک و آرامش بخش اتاق خواب برای دختر نوجوان

ایده های طراحی دکوراسیون اتاق خواب دختر نوجوان معمولا با ایده های مربوط به سیر نوجوان تفاوت دارد. در دکوراسیون اتاق دختر نوجوان، آن را برای یک پرنسس آماده کنید. اتاق دختر قلعه اوست، در اینجا 25 ایده برای اتاق دختر نوجوان آمده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب دخترانه
اتاق خواب نوجوان
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب پسران نوجوان که عاشقشان هستیم

پسران نوجوان نیاز به فضایی شخصی برای استراحت، معاشرت با دوستان و خوابیدن زیاد دارند. این تصاویر از اتاق های پسرهای نوجوان را ببینید تا از آنها برای دکوراسیون اتاق خواب پسر خود ایده بگیرید.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب نوجوان
اتاق خواب پسرانه
دکوراسیون اتاق خواب
چیدمان اتاق خواب نوجوانان

اتاق خواب نوجوانان باید دارای دکوراسیونی با روحیات نوجوانان باشد. دکوراسیون اتاق خواب برای سنین نوجوان دارای نظم وطراوت ویژه ای است. نوجوانان در سنین بلوغ فکری قرار دارند و دارای الگو ها و سلیقه های متفاوتی هستند و باید به سلیقه آنها احترام بگذاریم. استفاده از طرح ها و رنگ های مناسب با روحیات این سنین و به کار بردن ایده های خاص در طراحی دکوراسیون از مهمترین ویژگی های این دکو راسیون ها می باشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب نوجوانان
چیدمان اتاق خواب