ثبت رایگان کسب و کار

اتاق مطالعه و کار

شما اینجا هستید

کتابخانه در منزل

اگرچه با پیشرفت فناوری و ظهور کتابخوان های الکترونیک بیشتر افراد خصوصا نوجوانان سراغ نسخه الکترونیک کتاب های می روند، اما هر چقدر هم تکنولوژی پیشرفت کند باز هم هیچ چیزی لذت خواند یکی کتاب واقعی را

نویسنده: 
آربروسک
دکوراسیون منزل
قفسه کتاب
کتابخانه
چگونه دکوراسیون اتاق مصاحبه، مصاحبه و کسب و کار شما را تغییر می دهد؟

چگونه از طراحی دکوراسیون و موقعیت، حداکثر استفاده را برای مصاحبه های فروش در اتاق مصاحبه ببریم؟ به فضایی که اغلب برای مصاحبه از آن استفاده می کنید فکر کنید. آیا این فضا در اتاق کار شما است؟ اتاق کنفرانس؟ کافی شاپ؟ آیا با هدف خاصی این فضا را انتخاب کرده اید، یا اینکه برای ملاقات ها بصورت متداول از این فضا استفاده می کنید؟ آیا می دانید که محیطی که انتخاب می کنید می تواند بر نتیجه مصاحبه شما مؤثر باشد؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق مصاحبه
اتاق کار
دکوراسیون اتاق مصاحبه
ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

در این نمونه کتابخانه های خانگی کلاسیک یا سنتی که در این مقاله بیان شده اند، می توانید انگیزه کافی برای مطالعه پیدا کنید. نیازی نیست حتما فضای بزرگی مانند عکس های این مطلب داشته باشید. فقط کافی است همین ایده ها را در مقیاسی کوچکتر اجرا کنید. در مقاله " ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن" چند ایده از نمونه کتابخانه های کلاسیک را مطالعه کردید. در این مطلب به ادامه این مبحث می پردازیم.

نویسنده: 
elahe
سبک کلاسیک
کتابخانه
کتابخانه سنتی
ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

این جمله می تواند برای ساختن یک دکوراسیون با ابهت برای یک کتابخانه خانگی و کلاسیک موثر باشد: «کسی که مطالعه می کند، پیش از مردن هزاران بار زندگی می کند ولی کسی که هرگز مطالعه نکرده است، فقط یکبار زندگی می کند».

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون کتابخانه
سبک کلاسیک
فضا داخلی،اتاق مطالعه
کتابخانه خانگی
کتابخانه سنتی
ایده های طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس بخش باز اداره است که منظم ترین و حرفه ای ترین اتاق آن اداره می باشد. طراحی دکوراسیون این اتاق از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اغلب افراد با رتبه بالا در آن اداره در آن اتاق نشسته در مورد موضوعات مهم، سیاست ها، تصمیمات کلیدی تجاری و تولید محصول جدید بحث می کنند. در اتاق کنفرانس سایر جلسات تجاری نیز برگزار خواهد شد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کنفرانس
ایده های طراحی دکوراسیون
محیط اداری
هرگز این اشتباهات را در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس مرتکب نشوید

طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس در محیط کسب و کار و اداره بسیار حساس است. بطوریکه ممکن است یک اشتباه کوچک تمام کسب و کارتان را تحت الشعاع قرار دهد. ممکن است بسیاری از مشتریان عالی شما را از شما بگیرد و یا مشتریان احتمالی ای که میتوانند کارتان را رونق دهند، تمایلی به همکاری با شما پیدا نکنند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کار
اتاق کنفرانس
اشتباهاات دکوراسیون
کسب و کار خود را با این ایده های دکوراسیون اتاق کار، پرواز دهید

با بکارگیری چند ایده دکوراسیون برای اتاق کار خود، در خانه یا اداره، می توانید تاثیر مثبت آن را در کسب و کارتان حس کنید. در مقاله " ایده های دکوراسیون اتاق کار برای کارایی و بازدهی بیشتر" با ده ایده برای دکوراسیون اتاق کار خود آشنا شدید. در این مقاله ده ایده دیگه در این زمینه مطرح خواهند شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق کار
دکوراسیون اداری
فضای کسب و کار
بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی با رنگ زرد

اتاق کار خانگی یکی از موارد مورد علاقه بسیاری از مردم می باشد. ولی اینکه چه طراحی دکوراسیون و چه رنگی را بکار ببریم، یکی از سوال هایی است که در این مقاله پاسخ داده می شود. رنگ زرد یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید برای تمرکز و کارایی بیشتر اتاق کار خود داشته باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق کار
رنگ زرد ، دکوراسیون اداری
اشتباهات طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس که کسب و کار را تضعیف می کنند

اتاق کنفرانس می تواند فضایی برای ایده های عالی طراحی دکوراسیون باشد. وقتیکه طرح اتاق جلسات با فکر صورت نگیرد، ایده های عالی جایی در آن نخواهد داشت. پس چطور می توان اتاق کنفرانس را طراحی کرد تا بهترین اثرگذاری ممکن را داشته باشد؟

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق کنفرانس
دکوراسیون اتاق کار
محیط اداری
ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

طرح دکوراسیون اتاق کنفرانس باید به گونه ای باشد که راحتی را به همراه آورده و بر محل نشستن کاربران در اتاق تاکید داشته باشد. پردازشی که برای دیوار این اتاق بکار می برید به سطح شخصی سازی و سایر الزمات اختصاصی وابسته است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کار
اتاق کنفرانس
محیط اداری