ثبت رایگان کسب و کار

اتاق رسانه

شما اینجا هستید

25 ایده و طرح  برتر دکوراسیون اتاق رسانه و سینمای خانگی

نکات عمومی متخصصان برای ایجاد یک طرح سینمای خانگی و دکوراسیون اتاق رسانه، در یک اتاق مجزا یا در اتاق نشیمن، و ایده های تئاتر مبتکرانه خانگی در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرند.برای تبدیل یک اتاق خاص به یک سینمای خانگی یا اتاق رسانه که در آن فیلم های مورد علاقه تان را با خانواده و دوستان ببینید، تصمیمات زیادی وجود دارد که باید بگیرید و در مورد اینکه در کدام اتاق باید بمانید تصمیم گیری کنید.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق رسانه
ایده اتاق رسانه
دکوراسیون اتاق رسانه
سینمای خانگی
5 نکته برای دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق رسانه

حال زمان آن رسیده که به دکوراسیون یکی از مهمترین قسمت های اتاق رسانه یا هر جایی که تلویزیون قرار دارد، بپردازیم. شما این وسیله بد نما که آفت اکثر اتاق های خانواده شده است را می شناسید. این مستطیل سیاه بزرگ براق که اکثر ما در طرح های دکوراسیون با آن سر و کار داشته ایم. دکوراسیون اطراف تلویزیون می تواند کار پر فریبی باشد. خوشبختانه با طرح های مسطح تر و نارک تر تلویزیون های LED، وظیفه ما بسیار ساده تر می شود.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق رسانه
دکوراسیون اتاق رسانه
میز تلویزیون
راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

اتاق رسانه همان جایی است که تلویزیون و میز آن همراه با چند مبل یا کاناپه راحت در آن قرار گرفته و فقط جهت دیدن تلویزیون بکار می رود. اشتباهی که در اتاق نشیمن صورت می گیرد ادغام کردن آن با اتاق رسانه است. این مکان حتما نیاز نیست یک اتاق باشد. بلکه گوشه ای از خانه نیز می تواند نقش اتاق رسانه را بازی کند. در مقاله " چگونه یک میز تلویزیون مناسب برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟" با انواع طرح های میز تلویزیون آشنا شدید. در این مقاله جنس ها و سبک های این نوع میز مورد بررسی قرار می گیرند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق رسانه
انواع سبک ها
میز تلویزیون
چگونه یک میز تلویزیون مناسب برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

میزهای تلویزیون همه یکسان نیستند. پس چگونه می توان مناسب ترین میز را در اتاق رسانه خود برای تلویزیون، فراهم کنیم؟ این مقاله راهنمای خوبی برای این امر می باشد. ما در اینجا برای شما یک مرور جامع از طرح های متنوع، جنس ها و سبک های گوناگون که انتخاب لوازم تلویزیون شما را شامل می شود، فراهم کرده ایم.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق رسانه
انواع میز تلویزیون
میز تلویزیون
چطور رنگ مناسب را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

اینکه چطور رنگ مناسبی را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم، یکی از جنبه های آرامش و شادی را هنگام دیدن تلویزیون فراهم می کند. شاید اسم آشنایی به نظر نرسد! اتاق رسانه در خیلی از خانه ها ممکن است جایی نداشته و با اتاق نشیمن یکی شده است. در بهترین حالت، یک منطقه ای از خانه حتی کوچک را برای تماشای تلویزیون اختصاص دهید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق رسانه
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی