ثبت رایگان کسب و کار

اتاق خواب

شما اینجا هستید

چه نوع وسایلی را در اتاق خواب کوچک خود جا داده اید؟

می توان از طرح های اتاق خواب کودک در فضاهای کوچک الگو گرفت. کارهای زیادی را می توان در هر کجای خانه با استفاده از رنگ ها انجام داد. در دکوراسیون اتاق کودک، معمولا حس خلاقیت وجود دارد و ما در اینجا آزادی مشابه بخش های دیگر خانه را نداریم. در این اتاق باید رنگ وجود داشته باشد و هدف استفاده از رنگ، برجسته کردن است نه سرکوب کردن. به همین دلیل است که دکوراسیون اتاق کودک جالب است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کودک
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق کوچک
11 موضوع که فکر نکرده اید می توانید در یک اتاق خواب کوچک آنها را بکار ببرید

طراحان باهوش راه هایی برای متناسب کردن فضای ذخیره سازی و حتی لوسترها با این فضاهای کوچک خواب، پیدا کرده اند. اگرچه نگاهی به تصاویر اتاق خواب ها ی جادار و بزرگ با فضای نشیمن، شومینه، صندلی دسته دار بزرگ و غیره، جالب خواهد بود، حقیقت این است که اغلب مردم در اتاق های بسیار کوچکتر می خوابند. من شخصا اتاق خواب کوچک و دنج را دوست دارم، ولی گاهی اوقات می خواهم یک قطعه لوکس در اتاق خواب کوک خود داشته باشیم، حتی اگر تنها اتاق موجود برای خواب باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضای داخلی
12 ایده برای بازسازی و دکوراسیون اتاق خواب در آب و هوای گرم

آیا دکوراسیون اتاق خواب شما کماکان سنگین بنظر می رسد؟ می توان با کمی بازسازی در این آب و هوای گرم کمی وزن قابل مشاهده را در بهار و تابستان به اتاق اضافه کنید. برای این کار از ایده های دکوراسیونی زیر بهره ببرید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
بازسازی
تابستان
هوای گزم
تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

تختخواب و اتاق خواب خود را با خورشیدی ترین پرتو طبیعت یعنی رنگ زرد دکوراسیون کرده تا موقع بیدار شدن هر روز صبح احساس راحتی و آرامشی که آن را دوست دارید، ایجاد شود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب زرد
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون با رنگ زرد
رنگ زرد
دکوراسیون اتاق خواب های مدرن ماهرانه با حسی مردانه و متمایز

مُد و طراحی اغلب به موارد از پیش تعیین شده ای می رسند که نمی توان به سادگی از آنها دوری کرد. مثلا، ما مثال دکوراسیون کلاسیک "همه چیز آبی رنگ" را برای اتاق خواب نوزاد پسر و "صورتی کامل" را برای اتاق خواب نوزاد دختر دوست داریم. متخصصان رنگ می گویند میلیون ها دلار پول و تحقیقات پشت این موارد وجود دارد. دیگران به شما می گویند این یک انتخاب طبیعی است و کودکان این رنگ ها را دوست دارند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب مدرن
اتاق خواب مردانه
دکوراسیون اتاق خواب
25 اتاق خواب و فضاهای باحال با کاغذ دیواری های رنگی رنگی!

می دانیم که کاغذ دیواری می تواند ترسناک باشد. در عین حال می تواند ظاهر عجیبی در اتاق خواب و فضاهای خانه داشته باشد. امروزه با انواع کاغذهای مثل عکس برگردان و حتی کاغذ های رنگی قابل برداشته شدن، کاغذ دیواری بیشتر در دسترس قرار گرفته است. بنابراین امروز ما 22 مورد از اتاق های مورد علاقه با کاغذ دیواری های رنگی رنگی و براق را با شما به اشتراک می گذاریم. بخوانید و از آنها الهام بگیرید!

نویسنده: 
elahe
اتاق خواب
دکوراسیون دیوار
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری رنگی
چگونه مکانی دنج برای استراحت و چرت زدن در خانه بسازیم

ما همه را به حضور در یکی از این نقاط یا نیمکت های لب پنجره دعوت می کنیم و می خواهیم که در آنجا بخوابید. چگونه می توان این مکان های دنج را در خانه بوجود آوریم؟ گاهی اوقات که به تصاویر نگاه می کنید، تصویر داستانی را در ذهن تداعی می کنید. آیا این اتفاق تابحال برای شما افتاده است؟

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق استراحت
اتاق خواب
اتاق دنج
اتاق خواب های مهمان با طراحی تخت های دو نفره دلکش

به فکر دکوراسیون مجدد اتاق خواب مهمان هستید؟ اگر  می خواهید تختخواب خود را عوض کنید ممکن است بخواهید بجای تخت های دوبل یا تخت های پادشاهی، تخت های دو قلو، بویژه اگر فضای کافی برای آن داشته باشید، در اتاق قرار دهید. به این مورد فکر کنید. یک جفت تخت دوقلو برای مهمان هایی که زوج نیستند و تقارنی که می توانید ایجاد کنید زیبایی دو چندانی برای مهمان های شما ایجاد می کند! این 22 اتاق خواب زیبای مهمان که باعث می شود مهمان شما احساس کند در خانه خودش است، را ملاحظه کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب مهمان
تخت های دو نفره
سرویس خواب
حقایق کثیفی که دوست داشتید می توانستید در مورد اتاق خواب خود، از ذهن پاک کنید

ظاهرا، ما تختخواب خود را هر شب با یک و نیم میلیون ذره غبار به اشتراک می گذاریم. اگر بدانید فضای اتاق خواب که حدود یک سوم زندگی خود را در آن می گذرانید مملو از باکتری ها و غبارها است؟ بله درست است. متاسفانه بخشی از آنها غیر قابل اجتناب هستند ولی نباید تمیز کاری آن را کنار گذاشت. این ها دقایقی هستند در مورد محل خواب شما و در ادامه راه خلاص شدن از دست آنها (حتی بصورت موقت) آمده است.

نویسنده: 
elahe
اتاق خواب
بهداشت اتاق خواب
سبک زندگی
20 طراحی دکوراسیون اتاق خواب با تخت های دو قلوی کاملا مشابه

دیدن دوقلوهای مشابه، اگر لباس یکسان پوشیده باشند، جالب است. ولی فقط لباس برخی دوقلوها یکسان نیست، حتی تخت های آنها کاملا شبیه به هم است! خیلی جالب است که طراحی دکوراسیون اتاق خواب را بگونه ای داشته باشیم که با دو تخت مشابه صورت گرفته باشند. حتی یک اتاق با سه تخت مشابه هم دیده شده است که متعلق به یک سه قلو بود. جالب به نظر می رسد، درست است؟

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
اتاق خواب دوقلوها
تختخواب
سرویس خواب