ثبت رایگان کسب و کار

اتاق بزرگسالان

شما اینجا هستید

دکوراسیون اتاق خواب های مدرن ماهرانه با حسی مردانه و متمایز

مُد و طراحی اغلب به موارد از پیش تعیین شده ای می رسند که نمی توان به سادگی از آنها دوری کرد. مثلا، ما مثال دکوراسیون کلاسیک "همه چیز آبی رنگ" را برای اتاق خواب نوزاد پسر و "صورتی کامل" را برای اتاق خواب نوزاد دختر دوست داریم. متخصصان رنگ می گویند میلیون ها دلار پول و تحقیقات پشت این موارد وجود دارد. دیگران به شما می گویند این یک انتخاب طبیعی است و کودکان این رنگ ها را دوست دارند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب مدرن
اتاق خواب مردانه
دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب های مهمان با طراحی تخت های دو نفره دلکش

به فکر دکوراسیون مجدد اتاق خواب مهمان هستید؟ اگر  می خواهید تختخواب خود را عوض کنید ممکن است بخواهید بجای تخت های دوبل یا تخت های پادشاهی، تخت های دو قلو، بویژه اگر فضای کافی برای آن داشته باشید، در اتاق قرار دهید. به این مورد فکر کنید. یک جفت تخت دوقلو برای مهمان هایی که زوج نیستند و تقارنی که می توانید ایجاد کنید زیبایی دو چندانی برای مهمان های شما ایجاد می کند! این 22 اتاق خواب زیبای مهمان که باعث می شود مهمان شما احساس کند در خانه خودش است، را ملاحظه کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب مهمان
تخت های دو نفره
سرویس خواب
دکوراسیون های متفاوت و زیبای اتاق خواب با پاتختی های مدرن

انتخاب پاتختی شاید یکی از موارد سخت در دکوراسیون اتاق خواب باشد. در خیلی از مناطق ایران، این مساله متاسفانه نادیده گرفته می شود. در صورتیکه پاتختی یکی از جنبه های مهم در دکوراسیون یک اتاق خواب شیک و مدرن است. در این مقاله با مواردی آشنا می شوید که می توانید بجای پاتختی از آنها استفاده کرده و دکوراسیون اتاق خواب خود را تکمیل نمائید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک مدرن
سرویس خواب
پاتختی
گزینه های مدرن در اتاق خواب و جایگزینی آنها برای پاتختی

در دنیای دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن هیچ چیز آسان نیست. کاری به سادگی انتخاب یک پاتختی برای اتاق خواب می تواند به یک کار دشوار و چالش برانگیز مبدل شود. پاتختی های مدرن همه نیازهای کاربر را مورد لحاظ کرده و بنابراین برای هر کدام از ما یک پاتختی وجود دارد. هر طرحی یا از نظر ظاهر، یا از نظر کاربرد به طریقی منحصر بفرد خواهد بود.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک مدرن
سرویس خواب
پاتختی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک تا بزرگتر به نظر برسند

به دنبال ایده های الهام بخش برای طراحی دکوراسیون یک اتاق خواب کوچک هستید؟ خود را برای ایده های کمیاب و شاید بتوان گفت نایاب دکوملک آماده کنید. هم اکنون چند ایده طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب، طرح سوئدی و نمای عجیب اقیانوسی برای شما ارائه می کنیم. حال زمان آن رسیده که نگاهی به راه حل های کاربردی برای خانه های کوچک داشته باشید.

اتاق خواب و نشیمن خود را در زمستان به محلی گرم و دنج تبدیل کنید

اتاق خواب و نشیمن در زمستان باید مکانی گرم و دنج برای استراحت شما باشد. زمستان سردترین فصل سال است و ممکن است قبض گاز زیادی برای شما به همراه داشته باشد. زمان آن رسیده که با بیرون کردن سرما و ورود گرما به اتاق، آن را به مکانی دنج و راحت تبدیل کنید. دکوراسیون ایده آل در تابستان برای زمستان مناسب نخواهد بود. اتاق ها باید گرمتر و دنج تر باشند تا بتوان از فصل زمستان لذت برد.

نویسنده: 
elahe
اتاق خواب
دکوراسیون زمستانی
نشیمن
اتاق خواب های معاصر که دنیای شما را تکان خواهند داد

در اتاق خواب های مدرن و معاصر، گزینه هایی برای طراحی بی پایان هستند. به همین دلیل تصمیم گیری در این مورد دشوار است. ما می خواهیم این تصمیم گیری را برای شما ساده کنیم و 30 اتاق خواب معاصر را به نمایش گذاشته تا برای طراحی دکوراسیون، نقطه شروع شما باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
انواع سبک
سبک معاصر
اتاق خواب روستیک خود را خودتان بسازید

در مبحث "عناصر لازم برای دکوراسیون یک اتاق خواب گرم با نمای روستیک" ده مورد از انتخاب هایی که می توانید داشته باشید برای ساختن یک اتاق خواب روستیک، بررسی گردیدند. در این مقاله در ادامه این مبحث، به ده مورد دیگر از این انتخاب ها اشاره خواهد شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
سبک روستیک
سبک های دکوراسیون
دكوراسيون یک اتاق خواب دنج: ایده ها و الهام ها

اگر هدف اصلی شما از دکوراسیون و ایجاد اتاق خواب، زیبا و دنج بودن آن است، پس به جای درستی آمده اید. از بالش های با رنگ مناسب گرفته، راه های متعددی وجود دارد که به آسانی فضای شما را به محیطی آرام و راحت تبدیل می کند. بهتر است نگاهی سریع به نکات و ترفندهای ایجاد اتاق خوابی به ساده ترین شکل، داشته باشیم.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
خاکستری
دکوراسیون
رنگ بندی
ده مورد ضروری که هر اتاق خوابی نیاز دارد داشته باشد

لوازم و ایده هایی که شما برای راحت ترین، لوکس ترین و شخصی ترین اتاق خواب خود تا به حال نیاز دارید، در این مقاله آورده شده است. چند مورد از این پیشنهادات را می توانید در این لیست تیک بزنید؟

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اتاق خواب
دکوراسیون
مسکونی