ثبت رایگان کسب و کار

ابزار و طراحی دکوراسیون

شما اینجا هستید

چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

انگشت اشاره را از طراحی دکوراسیون داخلی ملایم خود دور کنید و با استفاده از این نکات، بیاموزید که چگونه زمینه رنگی خنثی آن را تقویت کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی
صندلی های متنوع برای لب پنجره و گذراندن لحظاتی با آرامش

یک کتاب خوب بردارید و روی یکی از این صندلی های جالب کنار پنجره بنشینید. یک صندلی راحت همراه با یک نمای باورنکردنی، می تواند این صندلی لب پنجره را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کند. در اینجا مجموعه ای از صندلی های جذاب و متنوعی ای آمده است که اکثر آنها با یک نمای هیجان انگیز همراه هستند. با دیدن تصاویر به ما بگویید کدام یک را دوست دارید و می خواهید بیشتر وقت روز خود را روی آن بگذرانید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
صندلی
صندلی متنوع
ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز
راهنمایی رنگ ها: چطور با رنگ قرمز در دکوراسیون محیط خود کار کنیم؟

رنگ قرمز برای کاربرد های کوچک نمی باشد، در ادامه نحوه استفاده از برجستگی آن برای ایجاد حس زنده بودن در اتاق آمده است. قرمز رنگ آتش، عشق، محبت و خون است. در چین این رنگ با شادی ارتباط دارد. در ژاپن قرمز با هروئیسم رابطه دارد. با هر چیزی که ارتباط داشته باشد، رنگی قدرتمند و زیباست. قرمز حقیقی یک رنگ اصلی است ولی طبف رنگی آن وسیع است، از صورتی (سفید با کمی قرمز در آن) تا بنفش.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون با رنگ
رنگ قرمز
دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
24 ایده استیکر ها و کاغذ دیواری های جذاب برای طراحی داخلی مبتکرانه

 اغلب اوقات خوانندگان مطالب ایده هایی برای بهبود نمای کلی اتاق خود از ما می خواهند. این ایده های دکوراسیون داخلی که در اینجا مطرح شده اند پاسخی است که بدنبال آن بودید. استیکر ها و کاغذ دیواری ها که به آسانی روی دیوار بکار می روند، برچسب های از قبل برش خورده ای می باشند که به سادگی باز شده و در محل مورد نظر چسبانده می شوند.

نویسنده: 
elahe
استیکر
کاغذ دیواری
ایده های جالب طراحی دکوراسیون داخلی پارسی که هر خانه ایرانی به آن نیاز دارد

طراحی دکوراسیون داخلی بصورت متناوب و هر از چند گاهی، یک باید است. هیچکس نمی خواهد خانه اش یک نمای یکسان داشته باشد. طراحی داخلی باید زیبا و جالب به چشم بیاید. چه چیز بهتر از طراحی خانه با طرح های الهام گرفته از طراحی پارسی؟ برای کسانی که حس بوهمی (bohemian) را در خانه هایشان دوست دارند، این یک راه عالی برای ایجاد این حس است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون ایرانی
دکوراسیون فارسی
سبک ایرانی
 ایجاد امکانات در طراحی دکوراسیون جدید: بتن نیمه شفاف لوناکریت (Lunacrete)

شرکت سطوح معماری سولی (SOLI Architectural Surfaces)، ارائه دهنده بتن نیمه شفاف لوناکریت در اجرای طرح های دکوراسیون بود. محصولی جدید با لبه برش خورده که بتن با بستر نوری روشن بود. لوناکریت (ترکیب لغایت لونا و کانکریت، به معانی الهه ماه و بتن) محصولی دست ساز است که در آن فیبر های نوری، بصورت لایه به لایه جاسازی شده اند.

نویسنده: 
elahe
بتن
بتن نیمه شفاف
مصالح ساختمانی
چگونه به سبک مدرن نیمه ی قرن دست پیدا کنیم؟

در اواسط قرن 20، از نیمه دهه 1940 تا دهه 1970 (حدود 1330 تا 1370 شمسی)، با توجه به اثرات بعد از جنگ، سبک مدرن نیمه قرن ایجاد شد. این سبک، پلی بود میان قدیم و جدید، طبیعی و مدرن. در طول این زمان طراحان دکوراسیون جهش هایی در الگوهای معاصر و اشکال هندسی ایجاد کردند. این سبک چیزی ما بین دنیای طبیعی و طراحی داخلی شیک و راحت و کاربردی می باشد. چطور می توان با گذشت چند دهه سبک نیمه قرن را بازسازی کرد؟ در اینجا ایده هایی برای تنظیم دقیق طرح ها و ایجاد این سبک در محیط شما ارائه شده است.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک مدرن
چطور سبک روستیک را در فضای خود ایجاد کنیم؟

اگر چه سبک روستیک در ابتدا بعنوان یک سبک مطرح نشد بلکه بعنوان سبکی از زندگی معرفی شده بود، اما قطعا به یک سبک دکوراسیون ابتدایی در سال های اخیر تبدیل شده است. این سبک از آغازی ترین موارد شروع شد، زمان و مکانی که از هر چیزی که می توانستند استفاده کرده و بارها و بارها از آن استفاده می کردند.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک روستیک